Wpis z mikrobloga

Mój ojciec chce założyć firmę zajmująca się sprzedażą lamp różnego rodzaju. Którą nazwę polecacie? Ma na imię Zygmunt więcej może coś z tych poniższych
#pytanie #firma #wlasnafirma #sonda #ankieta

jaka nazwa?

  • Zyg-Lamp 53.4% (264)
  • Zygmunt-Lamp 15.2% (75)
  • Lamp-Zyg 31.4% (155)

Oddanych głosów: 494

  • 43
  • Odpowiedz
@arahooo: ZbigLampRurTeX - bo nigdy nie wiesz czy te lampy pójdą czy nie będziesz zamiast druta albo okien sprzedawał z nowym wspólnikiem Zbigniewem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arahooo: Zyg-lamp wpada w ucho.
Nie przychodzi mi nic innego do głowy ze słowami "lumen" albo "light". Może "świetlik" ale na bank już zaklepane
  • Odpowiedz
@arahooo dlaczego akurat od imienia? takie koncepcje są dobre przy usługach, przy handlu niekoniecznie. Każda z takich nazw będzie brzmiala jak wyjęta z PRLu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arahooo: może Lamünt? Albo Lameount? Musiałbyś pokombinować z nazwą bo nie wiem jak to będzie w tych innych językach typu niemiecki francuski. Wiesz, LAmpy zygMUNT. I też ja poszedłem droga taka która mi się wydaje najwłaściwsza przy tego typu rzeczach czyli wysokiego narzutu, sprzedaży online za granicę, jeśli chcielibyście iść w inny styl artystyczny, to też i nazwa nie bardzo pasuje taka powiedzmy ekskluzywna, czy tam prestiżowa czy jakaś taka
  • Odpowiedz