Wpis z mikrobloga

POST 10 DNIOWY
Na ten moment 2/10. W tej chwili pozostało 7 dni 23 godziny 38 minut do końca wyznaczonego sobie postu
Szybko i ściśle, bo po pracy. Kolejne dwa dni mam wolne

Waga : 92.55 (-1.4)
BMI: 29,5 (-0,4)
Obwody (podawane będą co 2 dni): klatka 104 (-3 możliwy błąd pomiaru, bo trudno mi się samemu zmierzyć idealnie), talia 96 (-4), brzuchal 103 (-3), na wysokosci ud 102 (bez zmian), jedno udko z grubasa 63 (bez zmian)
Ilość kroków: 8 597 (dziś niemalże cały dzień przy dokumentach) + ~1500-2000 na wieczorny spacer z psem.
Inne formy aktywności: Jutro wolne i mam zaplanowane kilka aktywności fizycznych :)
Sen: 1g 41min głębokiego snu, 5g 22m płytkiego. Razem 7g 03 min + 4 przebudzenia
Wypite: 0.5 litra wody z 10g soli, 2 kawy (600 ml), 1 mięta (300 ml), 1 pokrzywa (300 ml), 2 l mineralnej wody gazowanej co łącznie daje 3.7 l płynów
Wypróżnianie: 1 posiedzenie. Z zegarkiem w ręku co godzine musiałem latać do toalety za potrzebą, woda przelatywała chwila moment.

Suplementacja: Ashwagandha 240 mg tabletka, Bacopa Monnieri 250 mg tabletka, Vitamina D+K 50 μg, Biotyna 2500 μg (biotyny),5 g kreatyny, a na sen melatonin 1mg. Wszystko z kfd

Nastrój: Dzisiaj czułem się potężnie wyspany, dzień mi zleciał szybko bez żadnych udziwnień czy łaknień. Brzuch poinformował mnie o swoim życiu około godziny 11, bo to zawsze moja pora pierwszego posiłku, ale po połóweczce wody z solą automatycznie się uspokoił. Nic ciekawego odnośnie postu nie jestem w stanie napisać. Nie zaskoczę Was wiecznym głodem, rzuceniem się na pączka czy też snami o doje4nej tłustej golonce z potężnej świni. Wrócił do mnie przyjaciel Piez i 'trza' będzie znowu spacerować 3x dziennie. Cały dzień ten sam poziom energii, zapewne ze względu na keto :)

Wtrącenie: dzisiaj jeden z moich klientów powiedział, że od stycznia zgubił 30 kg i podzielił się swoim przepisem na sukces. 1200 kcal, pierwsze 2 tyg spacery, później bieganie po 8-10km z przerwami, posiłek to połowa miksu sałat, 3 kromki czy tam ile za 5 zł z aldiego ciemnego chlebka i jakieś parówy. Jak myślicie, warto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocki.

wołam @luk04330 i Senpai'a @anonymous_derp
Człowiek steryd @Lewusx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Również plusujących poprzedni wpis @k0icimici, @zigu007, @pannakota, @kawaczekoladowa, @Xtreme2007
Do czarnolistowania #wygramzketo

#keto #dieta #post #if #intermittentfasting #chudnijzwykopem ^^
K.....a - POST 10 DNIOWY
Na ten moment 2/10. W tej chwili pozostało 7 dni 23 godziny...

źródło: comment_1617735907l7bo8TzimVqcVhMcHPmVnb.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Jak myślicie, warto?


@Koniec_przegrywania: Nie, bo wytrzyma jakiś czas a potem znów wróci do normalnego jedzeni i przytyje. Keto pozwala utrzymać wagę przez całe życie. Tak radykalne docięcie kalorii zawsze kończy się źle.
  • Odpowiedz
@Koniec_przegrywania: Ciekawe w tym Twoim poście na keto jest to, że niby nic nie jesz ale tak na prawdę cały czas Twój organizm jest odżywiony zgromadzonym tłuszczem. Niby pościsz a tak na prawdę cały czas sobie coś jesz. :-)
  • Odpowiedz
@luk04330: Tak też myślę. Myślę nad przejściem na keto, ale przeraża mnie zmiana nawyków. Jak czytam te nowe przepisy - dość często są one skomplikowane. A ja prosty facet jestem, rano jajecznica, obiad mi dowożą a kolacja to jakaś parówka i cyk gotowe.. No, ale chyba się tego podejmę bo BMI już 29
  • Odpowiedz
@luk04330: To jest boskie. Podjadanie 24/7 jest wspaniałym uczuciem. W dodatku te wprowadzania milion dni przed postem, oczyszczanie sie z toksyn, bo na weglach pali rura po 24h wprowadzają mnie w lekki śmieszek( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Opie. Smalec, maslo, podroby, kawał karkówki/ łopatki czy czegokolwiek z potężnej swini. Raz na jakis czas dowal rybki na talerzyk żeby na tagu cieszyli sie, że urozmaicasz menu (pdk) i wystarczy. Oczywiscie jajca podstawą zycia
  • Odpowiedz
skomplikowane


@Xtreme2007: To nie prawda. To się tak tylko wydaje. Ja gotuję bardzo prosto i serio nie ma tam nic skomplikowanego. Teraz wszedłem na carnivore i jest jeszcze prościej, bo jem tylko produkty odzwierzęce czyli w praktyce coś sobie usmażę i gotowe. Śmiało pytaj i coś Ci znajdziemy prostego do gotowania. Jak zjesz kawałek mięsa z surówką to masz idealne danie keto i na pewno ogarniesz takie gotowanie.
  • Odpowiedz