Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, pytanie raczej głównie do #rozowepaski ale jak jakiś niebieski miał podobnie to też z chęcią przeczytam.

Jesteś dziewczyną, masz 27 lat, jesteś trochę rozrywkowa, lubisz podróżować i spędzać czas na plaży, piszesz z chłopakiem 3 lata młodszym. Uważasz, że jest przystojny i ci się podoba, wiele razy mu o tym wspomniałaś. Świetnie się dogadujecie w każdej kwestii, masz jego zdjęcie bez koszulki gdzie jest klatka piersiowa, widoczne obojczyki i barki, mówisz mu, że brała byś go całego. Nie wiesz jednak jak teraz wygląda jego brzuch, po tym jak schudł kilkadziesiąt kilogramów. Co robisz?

Wiem prawdziwa miłość itp, ale prosiłbym dziewczyny o szczere wypowiedzi, bez mydlenia oczu, możesz dodać komentarz anonimowo, jeśli nie chcesz pisać ze swojego konta.
Dziękuję, to dla mnie ważne, bo dziewczyna jest na prawdę super i myślę, że jest warta pokochania, a ja już nie wiem co z tym robić, czy dać sobie spokój i już, są operacje i na pewno starałbym się ukształtować ten brzuch ćwicząc, ale potrzebuję też czasu, a nie wiem czy to jest w ogóle do zaakceptowania dla dziewczyn, nawet jeśli z twarzy bardzo się podobam.

#zwiazki #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #milosc #seks #kobiety

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606c05a80a3941000ab1c133
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć, pytanie raczej głównie do #r...

źródło: comment_1617711449jjA6ckdaG57wf0aNGVUvD4.jpg

Pobierz
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie wygląda źle, widać masz spory kompleks z tego powodu i stąd się obawiasz jej reakcji. To tylko brzuch, poćwiczysz, nabierzesz mięśni i będziesz zadowolony. Skoro udało Ci się tyle schudnąć to na pewno masz świadomość, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli laska jest normalna to przecież nie zerwie znajomości przez to, że masz trochę więcej skóry.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli to twój duży kompleks to możesz coś z tym robić (ćwiczenia/zabiegi medycyny estetycznej), ale mówię szczerze, że jeśli ona ci mówi, że tak jej się podobasz, to nawet nie zwróci uwagi na ten brzuch, a jeśli już zwróci może jej się wydawać wręcz uroczy.
Ja tak mam z partnerem- podoba mi się całościowo, a rzeczy, które teoretycznie mogłyby zostać uznane za nieatrakcyjne, wręcz dodają mu uroku i niepowtarzalności w
źródło: vestia.pl

@AnonimoweMirkoWyznania: to wcale nie jest bait XD

Morda jest najważniejsza, także najważniejsze żebyś doprowadził do sytuacji, gdy będziecie sami. Gasisz światło i szarżujesz, jak się zorientuje to możliwe, że zwymiotuje, dlatego musisz się spieszyć i robić swoje. Powodzenia!

To tylko brzuch, poćwiczysz, nabierzesz mięśni i będziesz zadowolony. Skoro udało Ci się tyle schudnąć to na pewno masz świadomość, że nie ma rzeczy niemożliwych.

@squirrel666: i żyli długo i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie jest ok i zapewniam cię że laski nie mają z tym problemu. Wiem bo sam mam większego flaka od ciebie. U ciebie to się jakoś opina. U mnie na początku miałem jeden wielki worek xD do tej pory tłuszczyk mi się odkłada w tym woreczku. Jesli ona jest zainteresowana i ty też to się nic nie bój. Sam mam kompleks z tego powodu ale trzeba z tym żyć