Wpis z mikrobloga

#szukampracy #pracbaza wysłałem kilka CV tydzień temu no i cisza... Zastanawiam się czy to nie błąd po mojej stronie - w sensie ta #!$%@? klauzula. Bo w CV jej nie mam wpisanej. Po prostu w wiadomości na pracuj czy olyksie czy linkedinie wysyłałem cv z dopiskiem tej klauzuli przez nich wymaganej. Czy to musi być w CV zawarte czy jak? Kurła pracuje od 5 lat w jednym miejscu i dawno nie składałem podań o pracę więc nie wiem jak to jes xD
  • 10
@LZBNZ: Trzeba tę klauzulę dodać na CV. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej ją daj 'w stopce".

I się nie martw zbytnio. Szukanie pracy, zwłaszcza teraz, raczej krótko nie trwa.
@Tymcz30: ogólnie robotę mam, umowa na stałe itd... Ale chcę się przebranżowić. Chciałbym robić coś bardziej "w ruchu"... ale nie żeby #!$%@?ć fizycznie tylko jakostak nie wiem. ... #!$%@? wie co chce w sumie XD Lepiej dać se spokój i przejdzie mi za tydzień.... (,) #!$%@?ć ten kraj
@LZBNZ: Tez pamiętaj o tym, żeby aktualną klauzulę słać, tj. na bazie ustawy z 2018 roku (która zawiera dyrektywy aktualnego RODO).

Są teraz jeszcze ancymony, które albo ślą w ogóle bez klauzuli lub jak z klauzulą, to z klauzulą na bazie ustawy z 1997 r. ( ͡° ʖ̯ ͡°)