Wpis z mikrobloga

Dziś tematyka zdecydowanie odmienna od poprzednich :) Nie o podrózowaniu i ciekawych atrakjach turystytcznych ale o naszej covidowej rzeczywistości. O tym Jak się zapisać na test na COVID-19? Instrukcja krok po kroku

III fala pandemii w pełni, media trąbią o rekordowych ilościach zakażonych, a ja w pewnym momencie dostaję gorączki, bólu głowy, ogólnego osłabienia, lekkiego kaszlu i to wszystko kilka dni po tym jak widziałem się z osobą u której wyszedł POZYTYWNY wynik testu. Zatem nie ma co zwlekać i trzeba się zbadać.

Na moim przypadku pokażę Wam jak przebiega cały proces zapisania się na test na koronawirusa, począwszy od tego jak i gdzie się zapisać na test COVID-19, pobranie wymazu, działanie aplikacji Kwarantanna domowa, a na odczytaniu wyniku kończąc. Okazało się, że cały proces jest nawet nieźle dopracowany.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o tym miejscu to zapraszamy ⬇️⬇️ Jak się spodoba to koniecznie wykopujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się zapisać na test na COVID-19? Instrukcja krok po kroku

#polska #covid19 #ciekawostki #koronawirus #zdrowie #medycyna
gdziesloncedlanaswschodzi - Dziś tematyka zdecydowanie odmienna od poprzednich :) Nie...

źródło: comment_1617690824NcgQLZTPvxjJT4Snq0tE6Y.jpg

Pobierz
  • 6
@gdziesloncedlanaswschodzi: Niezle dopracowany? W piątek zapisałam się na test (po wielokrotnym wysypaniu się strony). Numer zlecenia nie był nigdzie dostępny, więc musiałam się zapisać drugi raz poprzez infolinię, po tym automatycznie nałożono kwarantannę. W sobotę negatywny wynik i zniesiona kwarantanna, w niedzielę znowu kwarantanna, bo test zrobiłam za szybko i mogę jednak mieć covid xD otrzymałam SMS z sugerowanym miejscem i datą na wymaz, dzięki czemu miałam możliwość nie stać w