Wpis z mikrobloga

Dojedźcie tego scammera! +1 (347) 714-6797
Przechodzi na kontakt WhatsApp i po wymianie kilku wiadomości, (od tego, że się jej podobacie do deklaracji, że zostanie twoja żoną) wyłudza kasę, podaje Moneygrama i sra się by jak najszybciej ten przelew wykonać bo straci się z nią kontakt. Zaczyna się od 100$.
Pisze też, że jak wyślesz jej pieniądze na bilet (3k pln) to przyleci i zostanie z tobą na zawsze.
Potężne XDDDDD
Znamy to nie od dziś, ale jestem za tym by dojeżdżać każdą taką osobę by nikt nie dał się złapać (a wiadomo, że wiele osób się daje, widzimy to chociażby w wiadomościach w tv)
Jeeedziemy z nią kurvaaaaaaaaa
Nie wiem jak dodać to jako znalezisko by pulsować na główną, chyba sie nie da, wiec zarzucam do dyskusji.

#scam #glupiewykopowezabawy #whatsapp #moneygram #nigeryjskiprzekret #oszust #oszustwo #wykop #wykopefekt #afera #sprawadlawykopu #bezpieczenstwowsieci #internet #pieniadze #przestepczosc #policja #usa
Batmanswell - Dojedźcie tego scammera! +1 (347) 714-6797
Przechodzi na kontakt WhatsA...

źródło: comment_1617669400wjCbT5YlNq4F4zSJzoDtEW.jpg

Pobierz
  • 6
@paczelok: No nie wiem, jak widzę coś takiego to otwiera mi się nóż w kieszeni. Po prostu ciężko przejść mi obojętnie. Powyższy pic nie dotyczy mnie, ale kogoś znajomego, bo ja takich rozmów nawet nie zaczynam, szkoda mi czasu.