Wpis z mikrobloga

@Rafalski45: Ty też za dobrze w głowie nie masz, #!$%@?ąc od tej sytuacji. Płaczesz tam, że jesteś zablokowany i nie możesz w moim wpisie napisać, coś tam wyzywasz od szurow xD ja blokuje każdego i dodaje na czarną co pisze takie komentarze, że mi ręce opadają, bo chcę i mogę, a tekst o włączaniu myślenia jest tak przeruchany, że jak ktoś typ próbuje odbić piłeczkę to powinien być z miejsca blokowany.
Chłop pali całe życie o czym nawet opowiada w piosenkach, otyły, stary, na jego miejscu zamknąłbym się w bunkrze i czekał na szczepionkę
@Shatter: 14 marca media informowały, że jeszcze nie jest zaszczepiony i boi się zakażenia. 23 marca opublikował post, że trafił do szpitala. A więc nie - nie był zaszczepiony dwoma dawkami, tylko co najwyżej jedną. A biorąc pod uwagę, że do wystąpienia objawów na tyle ciężkich by trafić do szpitala potrzeba kilku dni, to prawdopodobnie złapał koronę w okolicach dnia szczepienia - a wówczas szczepionka i tak by nic nie dała.
Normalna praktyka- pacjenta umierającego naszprycować sterydami by z łóżka mógł wstać i wypisać. Nie jest to takie złe, szpital ma lepsze statystyki umieralności i pacjent umiera otoczony rodziną, znajomymi, we własnym domu a nie samotnie na sali szpitalnej.
@nieocenzurowany88: w sumie nie dziwi mnie wysyp takich teorii.

Teraz lepiej nie trafić do szpitala, tam na bank się zarazisz na dokładkę covid, do tego nikt ci nawet herbaty nie poda, a zabiegu odmówią bo przecież masz covida (złapanego w szpitalu). Lepiej chorować w domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Shatter: Prawdopodobnie przyczyną zgonu artysty była rzadka reakcja rezonansowa pomiędzy chipami 5g ze szczepionki, a wolnymi neutronami z uranowej baterii w module zasilającym gołębie. Jak wiemy ze schematów ideowych, służą one (gołębie) do szeroko pojętej inwigilacji (nie bez powodu siadają na parapetach), a obecnie indeksują liczbę osób w domostwie na podstawie sygnatury RFID-5G+ <-- może to ktoś wkleić tam na grupę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szyryfyry1: tak, oczywiście twoje komentarze to kwintesencja mądrości. Nie płaczę, że mnie blokujesz, bo mam to szczerze gdzieś, już ci napisałem, że to dziecinada. Jak jesteś dzieciakiem, to dopisz sobie w profilu moje wpisy są tylko do oglądania, bo dyskusji się nie boję tylko z funflami