Wpis z mikrobloga

@crazyfigo: dobre auto, ile wyszło za nie? ściągany z usa po jakiejś szkodzie? leasing czy gotówka? szukam podobnego dla siebie, dzięki za info :)
  • Odpowiedz
@Adass: niespodziewanie dobrze się tym jeździ. Ma mega wygodne fotele, zawieszenie jest fajnie zestrojone, jedynie na kocich łbach jest za sztywno. I nie wiem jaki wydech jest u OPa, ale oryginalny wydech daje radę, drze się dopiero powyżej 3500RPM a poniżej fajnie sobie bulgocze :)
  • Odpowiedz
@crazyfigo: gratuluje. Osibiscie uwazam ze mustangi skonczyły sie na 5 generacji, 6 jest zrobiona bardzo mocno na europe co widac po wielu bajerach. Niemniej to swietne auto z dobrym silnikiem - zycze frajdy z uzytkowania :)
  • Odpowiedz
  • 1
@maikeleleq: Sorry, źle się wyartykułowałem. Oczywiście ta wersja była dostępna wyłącznie w USA, natomiast pierwszy właściciel od którego auto kupowałem, jeździł nim od początku w Polsce.

Z tego co mówił to trzeba było jeszcze zmienić lampy po sprowadzeniu go.
  • Odpowiedz
  • 2
@Adass: Tak. To będzie moje drugie auto. Ogólnie sporo jeżdżę po Polsce z zapakowanym autem i wielkim Dogiem niemieckim, więc pod to mam Volvo XC60.

A Mustang, no ludzie kochani. Zabawka. Warczy jak sto dobermanów. Siedzisz jak w czołgu. Kupiłem na rok, może dwa lata bardziej for fun.
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod: A Powiem Ci, że dobrze prawisz. Nie było nic ciekawego na rynku wtórnym. Oglądałem dwa. Jeden walony jak koń gimnazjalisty, drugi miał masę rzeczy do zrobienia.
  • Odpowiedz