Wpis z mikrobloga

@kondziu96: E, jest całkiem sporo mediów z osobami LGBT. Ostatnio widziałem serial z trans osobą której mocno kibicowałem (zresztą większość ludzi też - jest bardzo pozytywną postacią). Myślę, że reklamy skierowane do osób z mniejszości seksualnych też byłyby spoko. Gdy jeszcze jeździłem komunikacją miejską codziennie widywałem jednopłciowe pary i nikt nie rzucał w nich kamieniami. Czasami widywałem jednopłciowe pary całujące się obok klubów i też nikt ich nie zaczepiał.

Na pewno
@kondziu96: Teraz mam taką rozkminę przez Ciebie: Jeżeli te wszystkie firmy tak mocno wspierają LGBT+ i walą sobie tęczowe flagi to czemu nie ma osób z mniejszości seksualnych w ich reklamach? Tak teoretyzując, jeżeli np. kobieta widziałaby plakat gdzie trans kobieta używa jakiegoś produktu firmy i jednocześnie wygląda lepiej niż dobre 80% kobiet dookoła to może by ją to przekonało. Jakbym zobaczył trans mężczyznę który używa jakiegoś suplementu diety/rutyny ćwiczeń/cokolwiek i
porownywanie zboczenia i odchylu do naturalnego stanu rzeczy, kek


@ROCCO1: natuarlnego xDDDD
Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Homoseksualizm jest tak samo nienaturalny jak i np. mieszkanie w domu i korzystanie z internetu.
To co beton uznaje za naturalne zmienia się co kilkanaście lat. I nie ma absolutnie nic wspólnego z tym, co faktycznie jest naturalne.