Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 321
Sąsiad na moich oczach zaparkował na kopercie, mówię mu żeby zaraz odjechał bo wiem że nie ma uprawnień a często staje "na chwilę" która trwa nawet cały dzień "bo nie ma gdzie zaparkować" xD A dziś powiedział że w niedziele i święta koperty nie obowiązują co jest jakimś absurdem xD

Telefon na 986 wykonany, czekamy na patrol.


#wielkanoc #bmw #bekazpodludzi #bekazbmw #strazmiejska #czujedobrzeczlowiek
g.....i - Sąsiad na moich oczach zaparkował na kopercie, mówię mu żeby zaraz odjechał...

źródło: comment_1617544861GVCKshXFuFgmHhBCHOqNL2.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: niewiele rzeczy mnie tak wkuriwa jak takie cepy parkujace na kopertach xd czlowiek jezdzi #!$%@? wie ile zeby znalezc miejsce i zaparkowac po bozemu a przyjedzie taki #!$%@? i parkuje na niebieskim i #!$%@? xd
  • Odpowiedz
Boże ale bejty łapiecie wykop nic się nie zmienił, a beta jest mojego sąsiada Pana Wiesia który ma uprawnienia i niebieską tabliczkę, pelikany z was łykacie wszystko, wystarczy napisać że bmw parkuje na kopercie i już fala hejtu,

wesołych świąt, trzymajta się tam razem jak butla z gazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dr3vil: a co to ma do rzeczy? czy aktualnie w sklepie, w ktorym jestes na zakupy nie ma zadnego niepelnosprawnego?

koperta to koperta. jest bardzo fajny napis, ale nie dajacy ludziom w ogole do myslenia: zabierasz moje miejsce, zabierz moje kalectwo.

to nie jest latwa choroba, nie moc chodzic. jest to jedna z najgorszych rzeczy, jakie moga kogos spotkac - uwierz mi. wtedy jestes praktycznie uziemiony i liczysz na pomoc kogos, kto Ci taka pomoc moze
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: bait czy nie, nie ma co bagatelizować

parkowanie pod blokami gdzie się da, co utrudnia później ruch drogowy, na trawnikach, na zakazach, na kopertach, to problem KAŻDEGO polskiego miasta i trzeba walczyć z mentalnością Januszy

kupno auta nie jest kontraktem z gminą, powiatem, województwem, państwem na miejsce parkingowe pod każdym adresem w Polsce
  • Odpowiedz
Gardzę społecznikami, ale w tym wypadku popieram w 100 procentach. Nic mnie tak nie trigeruje jak parkowanie w miejscach dla osób z niepełnosprawnościami albo przy przejściach dla pieszych.
  • Odpowiedz