Wpis z mikrobloga

Wskaż przedmiot/usługę do 300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejś płaszczyźnie komfort Twojego życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

Kochani, 2 miesiące temu popełniłem ten wpis który zainicjował u mnie w życiu wprowadzenie kilku ciekawych zmian.
Zapytałem w nim o polecenie usługi lub przedmiotu do 300zł która poprawiła na jakiejkolwiek płaszczyźnie Wasz komfort życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność lub cokolwiek innego.

Forma przypadła Wam do gustu, pojawiło się ponad 80 mniej lub bardziej wspomagających lifehacków.
Nie wiem czy ktoś z Mirków i Mirabelek skorzystał na tym poście jednak ja tak i poniżej chciałbym podzielić się dwoma rzeczami które wprowadziłem do swojego życia po tym wpisie i które zdecydowanie mogę wam polecić jeżeli tak jak ja szukacie możliwych usprawniaczy w życiu.
Jedną z rzeczy będzie zawsze propozycja Mikrów którą wprowadziłem do swojego życia a drugą rzecz, którą wprowadziłem niezależnie od sugestii.

1. Szczoteczka soniczna - polecany przez wielu Mirków w poprzednim wpisie przedmiot o wartosci okolo 120zł
2. Włączenie na stronie bik.pl alertów i zastrzeżenie kredytowe aby nikt na was nie mógł wziąć pożyczki gdy wasze dane gdzieś wypłyną do sieci - koszt 20zł ROCZNIE

Jeżeli ten format się przyjmie to chciałbym również co dwa miesiące inicjować taką dyskusję i wymieniać się rekomendacjami usług, produktów które w jakiś pozytywny sposób odmieniły Nasze życie.
Chcesz być na bieżąco? Zaplusuj i dołącz do dyskusji poniżej odpowiadając na pytanie z pierwszej linijki tego wpisu.

Tagi dla zasięgu ale pamiętajcie że najlepsza inwestycja to zawsze ta w siebie, pozdro!
#inwestowanie #inwestycje #gielda #nieruchomosci #gruparatowaniapoziomu
  • 56
@kavior: Twoja wypowiedź pokazuje kto tu jest niemotą w kuchni. Po pierwsze ryż należy opłukać przed gotowaniem a w worku tego nie zrobisz, po drugie na worek ryżu leje się 1.5 szklanki wody i gotuje tak długo aż ryż nie wchłonie całej wody. To co Ty podałeś to przepis na klejące się spuchnięte gówno, a nie ryż.

Każda azjatycka restauracja wykorzystuje ryżowary, a w Korei nikt nawet nie wie jak gotuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Saeglopur: Dotego instalacja n 5 stanowiskach + dodatkowe 50 Gb na Poczte z zajebistym anty spamem na ktorej mozesz dodatkowo założyc w #!$%@? aliasow + dostęp do excela, worda itd z poziomu przeglądarki.

Waro!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@masternodeBTC: za darmo: uposażenie bliskiej osoby do rachunku bankowego, aby na wypadek śmierci bez problemu wypłaciła wszystkie pieniądze, włącznie z funduszem inwestycyjnym, i zamknęła rachunek. W przypadku współwłaścicielstwa działania są ograniczone, nie ma się dostępu do FI i środki są rozdysponowane zgodnie z aktem spadku (co trwa i pieniądze mogą trafić do osoby, do której nie chcemy).
odświeżenie bułek po zwilżeniu wodą


@czup: ile tej wody? wsadzasz bułkę pod wodę w całości? szybkie oblanie szklanką wody? pryskasz ją? potrzebny konkret ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam urządzenie i chciałbym sprawdzić
@czup: Również polecam ryżowar. Odkąd go dostałem na prezent to nie wyobrażam sobie inaczej gotować ryżu, a już na pewno nie w tych śmiesznych woreczkach. Podobnie warte uwagi są jajowary do gotowania jajek (ale raczej na twardo lub półtwardo).