Wpis z mikrobloga

podłączę się pod topic - no a jak jest z pracą za granicą ale nie fizyczną, ale dla ludzi wykształconych (technicznie, inżynierowie) tylko nie nadających się do pracy fizycznej (np. z powodów zdrowotnych)
@kubekdudek W takiej konfiguracji to w ogóle nie polecam wyjeżdżać za granicę, jedyne na co możesz liczyć to ciężkie fizycznie prace w Niemczech albo Holandii.
Norwegia jest całkowicie zamknięta a w Szwecji nie ma zapotrzebowania na niewykwalifikowanych pracowników.
@kubekdudek Bardzo odradzam, jeśli nie masz nad głową komornika czy innej katastrofy to nie wyjeżdżaj.
Uwierz mi, nie warto.
Zarobisz nie dużo a będziesz mieszkał w baraku z pięcioma innymi pracownikami i robił od świtu do nocy.
Poczekaj aż Norwegia otworzy granice i wyjedź na truskawki, praca ciężka ale przynajmniej bardzo opłacalna i nie dzukaj ofert od nołnejmów na fb, polecam poloniusz.pl ofert tam są raczej powazne.
Polecacie jakieś godne zaufania agencje pracy


@kubekdudek: za każdym #!$%@? razem XD
Wybierasz sobie miasto, wylatujesz, umawiasz się na oglądanie pokoi w dzień przylotu, potem biegasz po macach, kawiarniach, sklepach z CV.
No chyba, że chcesz jechać do obcego kraju bez znajomości języka, wtedy XD
@KlawyMichau lol, najpierw odradzasz bo będzie ciężko pracował i będzie spał z innymi pracownikami a potem polecasz truskawki? Robota w fabryce czy na budowie lżejsza niż to... A warunki mieszkaniowe to też sam nie będzie mieszkał.
'nie byłem za granicą w pracy ale trochę #!$%@? głupoty.'
Ja już kilka lat wyjeżdżam i doskonale znam europejski rynek pracy.
To powiedz mi ile tam zarabiają?