Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ghuthek

@rolnik_wykopowy wy się śmiejecie, a ja kiedyś wstawiłem posta w niedzielę, że coś mi się zepsuło przy traktorze, to chyba z 1000 wykopków dało plusa komentarzowi, że w niedzielę się nie pracuje xD
@marcinkox3 chyba kojarzę. Coś w stylu "niedzielna praca w gówno się obraca".no chyba, że pracujesz w knajpie, kinie, utrzymaniu ruchu, służbach, stacji benzynowej....
@pat1ryk Porównanie kompletnie z dupy. W niedzielę większość osób na wsi nie pracuje w polu, tylko odpoczywa przed kolejnym tygodniem ciężkiej pracy. Sytuację, w których ktoś pracuje na roli w niedzielę czy święta są bardzo sporadyczne i przeważnie spowodowane jakąś nagła sytuacja (przykładowo załamaniem pogody), natomiast w mieście samochody jeżdżą, bo raz, że są osoby, które pracują w zawodach, gdzie weekend również jest roboczy (np. Policja, Medycy, Straż pożarna itd.) i takie
@Ghuthek: dla ciebie śmieszne, dla innych niedziela to dzień kiedy się odpoczywa z rodziną, zwłaszcza wielkanocna. Pamiętam w zeszłym roku jak była piękna pogoda w wielkanocną niedziele i chciałem posiedzieć z dziećmi w ogrodzie ale somsiad wpadł na pomysł, że będzie w tym czasie drewno na opał piłą ciął... Nie muszę dodawać jaka to przyjemność siedzieć na dworzu gdy obok ktoś rżnie piłą??
Ja jesteś dostałem w wigilię bądź pierwsze święto młynek do kawy wieszany na ścianę. Wiertarka robiła brrrrr przy wiercenia czterech dziur jednak nikt nie przyszedł( ͡° ʖ̯ ͡°)
wy się śmiejecie, a ja kiedyś wstawiłem posta w niedzielę, że coś mi się zepsuło przy traktorze, to chyba z 1000 wykopków dało plusa komentarzowi, że w niedzielę się nie pracuje xD


@marcinkox3: W niedzielę to się #!$%@? na produkcji a nie pracuje na siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)