Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@marcinkox3: Widzę że też plusnąłem ten komentarz o niedzielnej pracy. Ale nie dlatego że uważam że w niedziele się niepowinno, bo mam wywalone na to i sam często słucham że nie wolno bo niedziela - mnie po prostu rozśmieszył ¯_(ツ)_/¯
@Ghuthek: aż mi się cytat ze Znachora przypomniał:
Słońce świeciło jasno. Dzień był ciepły i cichy. Nad stawami zganiało się ptactwo w pogoni za owadami. Nagle na gościńcu rozległ się warkot. Stary przysłonił oczy ręką. Gościńcem pędził motocykl.
— W dzień święty takie rzeczy — splunął. — Boga się nie boją.
***
— Boże, Boże, takie nieszczęście! — powtarzała stara Agata.
— Trzeba mu było w dzień święty złego ducha kusić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chyba z 1000 wykopków dało plusa komentarzowi, że w niedzielę się nie pracuje xD

@marcinkox3: A ja uważam, że #!$%@? komu do tego. Jak chcesz sobie robić, to rób. Prawdziwy katolik powinien Ci powiedzieć, że masz se robić, bo Cię Bóg będzie z tego sądził. Ale, że niektórzy nie potrafią mordy zamknąć, to potem masz taką reakcję.
@Del: @Ghuthek: nie wiem czy filmik z wielkiej soboty czy z czego, ale jeśli chodzi o niedziele i święta to są jakieś przyjęte normy społeczne i zwyczaje, których w życiu społecznym należy się trzymać i mówię to jako ateista xD. nie chodzi mi o to że w niedzielę NIE WOLNO pracować czy sprzątać, ale nie powinno się hałasować, mamy zwyczajowo przyjęte, że niedziela to czas odpoczynku, gdzie można w ciszy
@Ghuthek: @marcinkox3: ja #!$%@?, a wy jeden z drugim nie potraficie zrozumieć że ktos może chcieć odpoczac w dzien wolny od pracy w ciszy i spokoju bo #!$%@? caly tydzien, a jakiś wiejski debil #!$%@? się ze swoim interesem mącąc spokój innych?? Pieprzona patologia z traktora. Jak ja gardzę wami wykopkami, którzy plusujecie bez refleksji.
@Ghuthek
@marcinkox3
@Nordri

Nigdy nie zrozumiem jak ktoś może się wytykać, w czyjeś życie. Każdy pracuje kiedy mu się żywnie podoba. Sam dziś w niedzielę idę na popołudnie do pracy, tylko jakimś cudem nikt nie ma do mnie wątpliwości, że pracuje całe święta.