Wpis z mikrobloga

@sebsossj: Ja w tym wszystkim nie rozumiem tylko jednego. Na c--j ten policjant na nim klęczał i na c--j tak długo?
Wystarczyło skuć mu łapy i z niego zejść.
  • Odpowiedz
@kefaise: Jakie jest LD50 dla fentanylu? Bo jakoś nie mogę znaleźć w internecie a zastanawia mnie gdzie autor ze screena znalazł 2,75.
Inna sprawa, jaka była stwierdzona przyczyna śmierci Floyda? Bo to, że był naćpany to chyba już nikt nie wątpi.
  • Odpowiedz
@sebsossj: oczywiście zero źródeł do czegokolwiek, ale mamy wierzyć bo to losowy fanpej na facebooku


@Schwarzenberger: A czego Ty się spodziewasz? Przecież to jest fanpej pisany przez szura megalomana, o skłonnościach do mitomanii. Tutaj znalazłem przebieg z procesu na żywo i jeszcze się nie dokopałem do jego rewelacji, ale może coś jest w nagraniach - nie mniej jednak, to c-----o, ze ziomek nie podaje choćby jednego źródła xD
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: dla dzbanów prawaczkow takich jak @amperrowwer to nie ma żadnego znaczenia. Łykają każdy wysryw z tych gownfanpejdzy na fb. Weryfikacja? A komu to potrzebne, skoro wszystko się zgadza z moimi poglądami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I już nie chodzi nawet o te sytuacje, tylko ogólnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebsossj akurat 'dawka 4 razy wyższa niż śmiertelna' znaczy dokładnie c---a w kontekście osoby uzaleznionej od opioidów i mającej sporą tolerancję.

@LadniePieknie: za to daje solidne podstawy do wniosku, że jego ogolny stan zdrowia pewnie nie byl najlepszy
  • Odpowiedz
@sebsossj: coś się nie zgadza jednak. Koroner stwierdził, że przyczyną śmierci było uduszenie. Ktoś tu kłamie i bynajmniej nie jest to koroner xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@sebsossj na TVN p--------i jak to każdy płakał jak zeznawał, bo gdyby zareagował, to świat byłby lepszy.

Oczywiście nic o tym, co powyżej.
  • Odpowiedz