Wpis z mikrobloga

Ale mnie matka #!$%@? XD
#!$%@? już od 2 dni, że w wielki piątek nie ma jedzenia mięsa i narzeka, czemu nie mogę tego uszanować. No to mówię, że szanuję i przecież nie każe jej jeść mięsa, niech sobie go nie je xD
Jak grochem o ścianę, NIEE TY TEŻ MASZ NIE JEŚĆ
iks de
Przez jakiegoś martwego żyda na patyku z własną matką się nie mogę dogadać.
#bekazkatoli #polskiedomy #wielkanoc
  • 112
@kogut_20 no można uznać jak najbardziej, że nie masz
Ale kręcić ze schabowego dwa razy w roku inbe
Wiesz o co chodzi
Nikt Ci nie każe brać udział w jakichś obrzędach śmiesznych czy
No nwm
No #!$%@? nie zjedzenie mięsa jednego dnia, a co roku ateiści robią z tego szopkę jakby to im wywalało cały dzień tył na przód
@kogut_20
Właśnie przyznałeś mi rację, bo jednorazowe zrezygnowanie z mięsa nie jest tak straszne jak dosłownie bycie duszonym przez typa leżącego na Tobie XD
Ale widać dla Ciebie to jest już niesamowite wyrzeczenie, więc no
smaczej paruwy jutro wariacie
@Sl_w_k_1: @Fobiczek: @MelBrooks: @pablooooo: @dzefreZ: @xydeN-: @dzefreZ: @Jomahajomaso: @bezbek303:

Jako internetowa wspólnota zaproszona tutaj przez @kogut_20 proszę w swoim imieniu o to abyście jutro zaprzestali na 1 dzień z korzystania z tego portalu i ogólnie z internetu. Jutrzejszy dzień to dzień refleksji i zadumy, winien być spędzony w odosobnieniu. Jeżeli tego nie zrobicie to nie uszanujecie moich przekonań i okażecie się niedojrzałością.
@xydeN-: Dałeś mnie na czarno, bo powiedziałam prawdę? Pewnie wychowują ciebie tacy katolicy z zakutymi łbami i sterują tobą jak marionetką- dziś mięska nie jesz, jutro idziesz do kościółka już już, a dzisiaj mamusi wieczorem włączasz TVPis i oglądasz z nami jedyne dobre media. Ja #!$%@?, jak ja nienawidzę takiego podejścia, kolejny Januszek młodego pokolenia się trafił, który pewnie też będzie gnębił swoje dzieci (o ile będzie je miał), bo mieszkają
obecnie 21


@kogut_20: Tam inni naskakują Ci na wiek, ale z czasem coraz bardziej widzę, jakie to katolskie towarzystwo jest popieprzone ;)

Rób swoje, nie patrz na innych.