Wpis z mikrobloga

Ale mnie matka #!$%@? XD
#!$%@? już od 2 dni, że w wielki piątek nie ma jedzenia mięsa i narzeka, czemu nie mogę tego uszanować. No to mówię, że szanuję i przecież nie każe jej jeść mięsa, niech sobie go nie je xD
Jak grochem o ścianę, NIEE TY TEŻ MASZ NIE JEŚĆ
iks de
Przez jakiegoś martwego żyda na patyku z własną matką się nie mogę dogadać.
#bekazkatoli #polskiedomy #wielkanoc
  • 112
to nie ma znaczenia, jest inteligentna i mądra, ale na tym punkcie ma #!$%@?. No tak, ale losowy wykopek wie lepij


@kogut_20: oczywiście że wiem lepiej, bo sam mam matkę debilke, która ogłupia się religią i potrafię patrzeć trzeźwo na sytuację i obiektywnie.

To tak jakbyś powiedział, że ksiądz jest dobrym człowiekiem, ale gwałci i molestuje dzieci, bo akurat na tym punkcie ma #!$%@? xD
@kogut_20 jakbym był u rodzicow tak jak Ty jesteś i w piątek nie chcieliby jesc mięsa to bym razem z nimi nie jadl. Myse, ze to dojrzałe nie zależnie od powodu dla którego oni nie chcą go jeść
@KondominiumKatoSocjalistyczne: no ewidentnie osoba po 2 fakultetach nie jest inteligentna xD

jakbym był u rodzicow tak jak Ty jesteś i w piątek nie chcieliby jesc mięsa to bym razem z nimi nie jadl


@dzefreZ: to nie jedz i skończ mnie wołać do swojej służalczej postawy wobec wymysłów pedofili w czarnych sukienkach
@kogut_20 wiem, ze jak za kilka lat przeczytasz to co tutaj wypisujesz to Ci będzie po prostu wstyd. Każdy z nas to przechodził. Jedni wczesniej inni pozniej. Trzymam kciuki
@kogut_20: Masz idealną okazję do strollowania ich. Zrób jakieś danie z krewetkami, takie mocno wykwintne i drogie i zobaczysz co zrobią. Z jednej strony >przecież ryba i owoce morza to nie mięso xD a z drugiej strony ma być postne.
Wtedy możesz ich zapytać czy liczy się bardziej post czy to ustalone nie jedzenie "mięsa". Bo równie dobrze postnie można zjeść ziemniaki z boczkiem - tanio, mało i z mięsem albo
@kogut_20
Trochę też z tego względu nie umiesz się dogadać z mamą, ze 2 (słownie DWA) razy w roku dla świętego spokoju nie możesz sobie odpuścić jedzenia mięsa

Nie tłumacze tym narzucania komuś swoich poglądów, bo to jest niefajne, ale żeby z tego robić inbe i potem SPECJALNIE ZJEM NA ICH OCZACH to trochę iks de
Albo twoja sprawa, albo w sumie moja sprawa, ale jestem #!$%@? i specjalnie na ich oczach