Wpis z mikrobloga

@lijka: Jakim zniszczonym człowiekiem trzeba być żeby cieszyć się z czyjejś śmierci?? Nawet śmierć wroga Ojczyzny czyli Tuska by mnie nie cieszyła, a co dopiero takiego wielkiego człowieka jakim jest Prezes Kaczyński, tyle dobrego zrobił dla Polski.
@miekki_am no co Ty, nie porównuj sympatii Polaków do Lecha i Marii, która była wspaniałą pierwszą damą, do tego kawalera z kotem... Ja mu nie życzę śmierci, tylko myślę o tym co może się wydarzyć jak kopnie w kalendarz
@lijka: Słuchaj, nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego, że może być tylko gorzej ;) W kolejce do tronu tego oszołoma są tylko jeszcze gorsi, którzy odziedziczą szafę z materiałami na opozycję i na kolegów z partii. Ten kto pierwszy zdobędzie klucze do gabinetu na nowogrodzkiej zdobędzie władzę absolutną w kraju ;)
Problemem jest mentalność ludzi wsi i małych miast.


@Maly_Jasio: Ludzie ze wsi to jest ta szara masa, którą można kontrolować za pomocą kija i marchewki. Tak jak Stalin to robił w Sojuzie za Hołodomoru i Wielkiej Czystki.

Najstarsze, wymierające obecnie pokolenie pamięta jeszcze elektryfikację za czasów Gomułki, kolejne pokolenie pamięta upadek PGR-ów i skok bezrobocia w trakcie transformacji ustrojowej, a zachowanie najmłodszego pokolenia jest zależne od pozycji finansowej ich rodziców (poziom
Podejrzewam że śmierć Jarka będzie przełomem nie tyle w historii polskiej polityki, co PiS-u. Pod wpływem sporej części polityków możemy liczyć na zmiany w tej partii, co jej prezes aktualnie skutecznie blokuje.