Wpis z mikrobloga

@lijka: Jezu, nawet nie wiesz ile razy się nad tym zastanawiałem. Myślisz, że naprawdę coś takiego będzie? Że rzeczywiście pójdzie taki powszechny zryw, żeby można było wyjść, a nie na zasadzie, że po prostu grupa radykałów w Warszawie coś odwali?
@lijka: ja to się boję, że my będziemy tęsknić za karakanem jak do władzy dorwie się jakieś zero. Mam tylko nadzieję, że nawet dla imbecyli głosujących na *** zero będzie zbyt radykalny w swoim fanatyzmie.

No i szczerze mówiąc to wolalbym zobaczyć karakana za jego życia w pierdlu za to co zrobił z tym państwem.
Tak sobie pomyślałam, że czaicie jaka będzie impreza w całej Polsce na ulicach jak umrze Kaczyński xD ludzie z szampanem wyjdą świętować


@lijka: Nie plusuje bo uważam że są gotowi zrobić ci wjazd na chatę za taki komentarz.
@lijka: Ja ciągle liczę, że będzie na niego zamach. W zasadzie to jestem zdziwiona, że jeszcze nie było, chociaż z drugiej strony nikt nie ma takiej obstawy jak on, widać jest świadomy tego jak wiele osób go nienawidzi i czeka aż szczeźnie
@lijka: Ja tam mam nadzieje ze nikt nie będzie jakoś specjalnie imprezował. A to dlatego że już będzie nikim i Polska już dawno będzie ponad nim i jego władza i nikt nie będzie pamiętał o jakimś pyszałku z kotem, a raczej skupiał się na przyszłości i nowych planach i swoim normalnym życiu.
@lijka: Takie moje przemyślenie to jak PiS rządzi i Kaczyński umrze to się zacznie dopiero jazda bez trzymanki. Lepiej dla nas żeby on umarł jak PIS nie będzie rządził. Obecnie Kaczyński to wszystko jakoś cementuje jak go zabraknie wszystkie te harpie od Ziobry i PiS się rzuca na siebie. Pamiętaj ze Ziobro ma prokuratury i media. PiS jakiś procent sędziów. Służby do pisu należą. To się skończy jakaś Rumunia z lat
ja to się boję, że my będziemy tęsknić za karakanem jak do władzy dorwie się jakieś zero


@Mack_Lanegan:
"Jakieś zero", choć u władzy mogłoby być bardziej niebezpieczne - nie jest nawet w połowie tak skutecznym politykiem, jak Jarek. I po prostu nie byłoby w stanie w taki sposób okopać się przy korycie.