Wpis z mikrobloga

#gme ej, wiele Mirków ma tutaj akcje kupione na revolucie. Wiadomo ze cały plan mamy już gotowy i jest dość prosty - będziemy bogaci.
Tylko w tym planie jest jeszcze Revolut, który musi nam wypłacić kasę, może za daleko wybiegam w przyszłość i panikuje, ale może warto mieć jakaś podkładkę od ich supportu z odpowiedzią na pytanie: „czy jeśli akcje gme osiągną cenę 1mln$ to gwarantujecie wypłatę?”. Próbowałem teraz wbić na chat, ale pokazuje ze konsultanci będą wolni za godzinę...
  • 34
A ktoś bardziej biegły w angielskim i słownictwie giełdowym mógłby przygotować taka formułkę? Może jako małpy silne razem powinnismy wszyscy wyslac takiego maila oddzielnie?
@hashus: Hmm oni nie są brokerem kupno zlecają innemu i ubezpieczenie jest na 500k$ Na supporcie upierają się że akcje są twoje i nie jest to cfd ale jak jest nikt nie wie. Też podobno nie pożyczają akcji nikomu więc jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć pisz do DriveWealth bo tam nie pisałem
@hashus: XD za każdym razem jak piszę mam hindusa XD Pytanie jest głupie, bo byle ola z supportu nie będzie wiedziała czy broker DW będzie w stanie sprzedać te akcje, oni są tylko pośrednikami a kasę dostaną od niego jak pójdzie sprzedaż
@hashus: Nie no, jeśli Revolut nie robi jakiś przekrętów z pożyczaniem akcji, to powinni na tym zajebiście zarobić. Gorzej, jeśli ich usługodawca DriveWealth robi jakiś szajs na boku - wtedy mogliby mieć problemy, ale zakładam, że są przed tym zabezpieczeni.

Swoją drogą też zajebisty hajs zarobią. Jeśli się okaże, że GME wywaliło w kosmos, to zarobią krocie na przewalutowaniach z USD na PLN i inne waluty ( ͡ ͜