Wpis z mikrobloga

#gme ej, wiele Mirków ma tutaj akcje kupione na revolucie. Wiadomo ze cały plan mamy już gotowy i jest dość prosty - będziemy bogaci.
Tylko w tym planie jest jeszcze Revolut, który musi nam wypłacić kasę, może za daleko wybiegam w przyszłość i panikuje, ale może warto mieć jakaś podkładkę od ich supportu z odpowiedzią na pytanie: „czy jeśli akcje gme osiągną cenę 1mln$ to gwarantujecie wypłatę?”. Próbowałem teraz wbić na chat, ale pokazuje ze konsultanci będą wolni za godzinę...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hashus: Nie wiem jak tam revolut, bo nie korzystałem, ale dla mnie to przynajmniej podejrzane, że zwykłej akcji(a nie jakiegoś kontraktu opartego o akcje) można sobie kupić np. 0.1 xD
  • Odpowiedz
@hashus: Podobno ich broker też ma powiązania z Citadel więc niekoniecznie zarobiliby jakby stracili dofinansowania. Sprawa jest o tyle ciekawa że należałoby to dogłębnie sprawdzić
  • Odpowiedz
@hashus: wiadomka, ale niestety pewności w 100% nie będziemy mieć jak ktoś z supportu revoluta odpowie, zakładamy ze tak jest jak poinformują a jak będzie to wyjdzie w praniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@vladowme: Ale odpowiedz oficjalna z supportu może być jakaś podkładka do ewentualnej sprawy w sądzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko pewnie musi być sprytnie sformułowane pytanie
  • Odpowiedz
@tytanowy_kalafior: zablokowali z takich powodów że nie było tych akcji po prostu na rynku, jak ich DW nie mógł kupić akcji to jak oni mieliby je sprzedawać? Druga sprawa dlaczego nie miał, bo jeżeli powiązania z Citadel są duże to ten grubas też coś może kombinować
  • Odpowiedz