Wpis z mikrobloga

@szalony_kundel_lenina
Ogólnie to #!$%@? mnie od 15 lat blisko, jak toczy się dyskusja o to który system jest lepszy.
W internecie i na forach przybiera to takie formy rynsztynku i ścieku, że ja to tylko czytam dla beki.
Zero sensownych argumentów, żadnego wyjaśniania pojęć, żadnych źródeł xd
No po prostu czysty populizm który polega na tym kto jest bardziej krzykliwy i zrobi lepszego mema.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@GrochenMochen: to nie jest prawda - zerknij na wpisy @Gaku745, @Wuju_Stachu, @Tyraxor i w ogóle wielu użytkowników udzielających się na #antykapitalizm

ja raczej wstawiam memy, bo brak mi czasu na wystruganie eseju, ale pod tagiem, między memami i jakimiś obraźliwymi postami riczardow czy drakich, znajdziesz bardzo dużo merytorycznych wpisów opartych na badaniach i logicznej, rzeczowej argumentacji
@szalony_kundel_lenina zacznijmy od tego że socjalizm to ciota i #!$%@? ale ja chciałbym coś powiedzieć o widelcu.
Jeżeli wkładali byśmy w pojedyncze bieguny a przewód pen przed rozdziałem jest doziemiony wystarczająco blisko tak że nie występuje różnica potencjałów to porazi nas tylko po włożeniu w jedną dziorke a w otwór z przewodem neutralnym i ziemnozwarcioqym już można włożyć (ale nie polecam tego robić może się wydarzyć dużo złych rzeczy np po drodze
wychodzi ta słynna INTELIGENCJA korwinistów i im podobnych. Tak włożony widelec spowoduje tylko #!$%@? korków, nikogo nie kopnie. Podstawy fizyki których ci inteligentni wybrańcy nie posiadają.


@TurboDynamo: #!$%@? korków w tym przypadku to hiperinflacja.