Wpis z mikrobloga

@Soojin21: Ostatnio rozmawiałem z paroma znajomymi i jako facet 33 letni nie wyobrażam sobie żebym miał robić dziecko biorąc od uwagę wzrost cen za #!$%@? wszystko Mam kierownicze stanowisko od ponad 5 lat, a i tak, żeby zapewnić mu godne życie musiałbym zrezygnować z większości wyjazdów towarzyskich, kupna lepszego samochodu, oszczędzania, hobby. Jedyne co mi zostanie to potomek i moje życie będzie wiecznym #!$%@? na niego.

Średnie perspektywy xD
@venividi: Dla bycia bardziej rzetelnym trzeba by napisać "rozsądny człowiek nie zdecyduje się na dziecko skoro nie wie czy za 2 miesiące prawactwo nie wpadnie na pomysł całkowitego zakazu aborcji, a lewactwo kolejnej podwyżki podatków, danin i innych opłat"
@venividi: Nie wiem jaki miał program partii ale podział na lewice i prawice trzeba rozpatrywać pod kątem światopoglądowym i gospodarczym. Obecnie panuje lewica gospodarcza i prawica światopoglądowa.
@Soojin21:
Ciekawe jaki będzie to miało wpływ na ceny mieszkań. Na logikę będzie wysyp pustych mieszkań po starszych ludziach. Szczególnie, że często starsze osoby mieszkają już same. Dużo większe prawdopodobieństwo, że każdy kolejny zgon to puste mieszkanie niż to, że nowe urodzenie = potrzeba na nowe mieszkanie, bo myślę że znaczna część dzieci urodziła się u osób, które już się wyprowadziły.

Inb4: no to syn/córka przejmują mieszkanie i wynajmują, a nie