Wpis z mikrobloga

@fizzly nie zgodzę się z tobą. Jeśli jest fanem LEGO, to zrobienie zrzutki na jakiś ciekawy zestaw nigdy nie będzie źle przyjęte. A do poskładania zawsze się ktoś znajdzie..
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Jestem z Łodzi i szczerze z przyjemnością bym pomógł ale nie mam dnia abym mógł sobie pojechać na cały dzień sam do wawy :( chociaż może coś wykombinuje bo naprawdę ścisnęło mnie...
  • Odpowiedz
@Bobokkk:
Zaplusowałem odpowiedni komentarz - wołaj jakby była potrzebna jakaś zrzutka, choć pieniądze to tu chyba najmniej istotna kwestia...
No ale widzę, że chętnych do bardziej bezpośredniej pomocy chłopakowi już i tak jest sporo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kressska: bo mam ochotę sprawić chłopakowi przyjemność a nie bardzo mam możliwość jechać do niego 400 km. Nie jesteś zainteresowana, nikt Cię nie zmusza. Klasyczny vikop.ru w natarciu widzę


@Bobokkk: kurła OPIE serio?
Odpowiadasz tak na komentarz

dokładnie, a najlepiej jakby się znalazła po prostu rodzina, ktoś z dzieckiem w podobnym wieku, aby razem sobie mogli budować. Tzn. wiadomo Maciek będzie pomagał mentalnie :) ale myślę, że o to mu właśnie chodzi. Taka nachalna chęć robienia zrzutki przypomina mi, że po prostu to może być próba
  • Odpowiedz