Wpis z mikrobloga

@kt13: dwóch mirków do niego pojedzie, a żeby było przyjemniej, wezmą od reszty która chciałaby pomóc tak jak Maciek potrzebuje, a nie może - prezent. Tyle. Koniec. Nie chcesz - nie wpłacaj. Nikt nikogo nie zmusza, Ci co chcą - wpłacą. Ci co chcą - pojadą. Tyle
  • Odpowiedz
@Bobokkk: ścisnęło ci serduszko? Jak Ty żyjesz w świecie gdzie w promieniu 300m ktoś #!$%@? żonę, ktoś dowiaduje się, że ma nieuleczalną chorobę, ktos dowiaduje się o śmierci bliskiej osoby? Tyle zła na świecie się dzieje, a ciebie ściska za serduszko, bo zobaczyłeś wpis gościa z zanikiem mięśni który prosi o pomoc. Goddamn
  • Odpowiedz
@Bobokkk: mój przyjaciel z dzieciństwa ma zanik mięśni i ciężkie to, wszystko trzeba za niego robić
Dobrze, że ten mój koleżka ma zaparcie i może sprawnie używać rękoma komputer to gramy sobie w gierki

@Kidkudi: koty kopiesz jak widzisz? Trzeba być znieczulonym idiotą zawsze i wszędzie? Chodzisz zawsze smutny bo gdzieś bomby spadają?
  • Odpowiedz
jak już dorośniesz to zorientujesz się, że żeby zarobić te pieniądze trzeba poświęcić czas. Więc defacto taka osoba też poswieca swój czas.


@Felonious_Gru: Siedzę i tak tylko obserwuje tutaj wszystkich.. Od bardzo dawna nie wypowiadam się, ale nic mądrzejszego od dawna tutaj nie przeczytałem od tego co napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)-.
  • Odpowiedz
Siedzę i tak tylko obserwuje tutaj wszystkich..


@Nemezis_: z jednej strony masochizm...

Z drugiej strony zawsze jak da msię wciągnąć w pyskówkę w internecie to potem idę do żony się przyznać, żeby mnie wyśmiała xD
  • Odpowiedz
Ja jestem alkoholikiem, ale mam wszyty esperal i nie mogę pić. W związku z tym, że uwielbiam widok lejącej się do kieliszka wódki zapraszam do mnie ludzi z Krakowa lub okolic na degustację wódki. Dodatkowo serwuję ogórki.
  • Odpowiedz
@Bobokkk: uwielbiałem klocki w dzieciństwie, ale matka nie chciała mi ich kupować bo to jakieś głupoty, więc jestem niespelnionionym fanem
Dla mnie dziwne jest ze ktoś kto potrafi obsłużyć komputer i pisać na nim nie może połączyć klocków, ale może jestem ignorantem
  • Odpowiedz
@smutasiarz co xD no masz rację, nie jestem jego kolegą. Nie znam go. Co nie znaczy, że nie mogę czegoś dla przypadkowej osoby zrobić. Nie widzę żadnego problemu. Uwierz mi, że nie podzielę się na fejsiku, ani na wypoku relacją z tego spotkania, żeby coś komuś pokazać.
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku tak jakbym robił cokolwiek dla plusów :D Zresztą nie jestem osobą, która zajmuje się zbiórką. Jestem jedną z wielu osób, które chcą pomóc i nie chcą nic w zamian... ludzie, nauczcie się, że można coś robić bez "relacji" i szukania poklasku.
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku gość udostępnił posta z FB i pytał czy ktoś może pomóc, napisałem tylko, że mogę. Nie chciałem żadnych plusów. Byłem mega zaskoczony, że był taki odzew. Jak chłopak się odezwie, to się spotkamy. Zresztą postaw się w jego miejscu. Myślisz, że on oczekuje żeby ktoś robił relacje z jego osobą? Ja bym nie chciał. Pewnie chce tylko kogoś do towarzystwa, a nie żeby ludzie go oglądali...
  • Odpowiedz