Wpis z mikrobloga

za długo żyje na tym świecie żeby wierzyć w takie rzeczy że dorosły chłop nie ma z kim klocków układać, spoko czujność uśpiona wykopki nawiozą mu klocków. Wyciągam popcorn i czekam na następne posty "zawiozłem klocki za 600zł i sprzedał" "Obudziłem się bez nerki" " Po spotkaniu boli mnie pupa czym smarować?" Ostatnio na koty i nowy piec wpłaciliście 40k. Wykopki jak się za coś biorą to jak Sasin. Edit: o widzę
  • Odpowiedz
@Kressska: nie wiem ile dokładnie ma lat, nie znalazłem tego, może tyle co napisali w komentarzu, ale widać, że nie jest to liga nastolatków jeżeli chodzi o Lego.
Może też być to fake i gościu szuka kogoś do wspólnego budowania.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru wiesz co, jak już tak zonglujesz logika dookoła, to idź karmić kogoś kto jest najedzony, ale ignoruj to że ten ktoś chce by z nim pogadać - jeszcze bardziej mnie utwierdziłeś w przekonaniu że zdecydowanie łatwiej dać kasę i uciszyć sumienie niż realnie się zaangażować, to jak rzucanie Rumunom kasy pod kościołem, bo masz wywalone na Rumunów, tylko chcesz poczuć się lepiej z samym sobą
  • Odpowiedz
@Pelen_watpliwosci: ty nienormalna jakaś jesteś, czy udajesz?

każdy pomaga na miarę chęci i
możliwości. jeden ma czas i niedaleko to pojedzie ditrzyma mu towarzystwa.
drugi ma daleko to woli się zrzucić na niespodziankę żeby sprawić trochę radości
trzeci ma kwarantannę i jakos trochę nie od niego zależy czy pojedzie
  • Odpowiedz