Wpis z mikrobloga

Jak już chcecie się zrzucać na jakiś fajny model to go zapytajcie czy nie marzył o czymś konkretnym. Niektóre modele kosztują tysiące i duże prawdopodobieństwo, że nie mógł sobie sam na to pozwolić. Później złożyć razem i niech ma na "pamiątke" w pokoju. Fajne wspomnienie imho. Niech mu się wiedzie jakoś, pomimo choroby.
  • Odpowiedz
@MEGATOMEK ja się nie zastanawiam, już napisałem do niego. Z tego co widziałem, to do świąt ma już umówionych ludzi ;) Powoli, właśnie fajnie byłoby gdyby nie wszyscy jednocześnie do niego pojechali. Żeby nie było wielkiego boom, a później ciszy.
  • Odpowiedz
@Bobokkk: ręce opadają jak się czyta Twoje komentarze. Ty wcale nie chcesz mu pomóc. Ty chcesz pomóc sobie i to najlepiej cudzymi rękami i możliwie najmniejszym wysiłkiem. Zrobić zbiórkę, trochę szumu wokół siebie i ogłosić zwycięstwo.
A pomyślałeś w ogóle jak może się ten dzieciak poczuć jak się dowie o tej zbiórce? Nie! Najwyraźniej masz centralnie w dupie, że go możesz urazić bo Ty tu jesteś najważniejszy. Trudno Ci może to
  • Odpowiedz
@orejpolenatraktore szumu wokół siebie xD

60 osób które się zrzuciło i kilka które planuje się wybrać wspólnie poskładać klocki też chciało zrobić szum wokół siebie.


@Bobokkk: Ci którzy się wybiorą chcą faktycznie pomóc w przeciwieństwie do Ciebie. Ty sobie tylko przypisujesz zasługi a nie raczysz nawet dupy ruszyć żeby tam się wybrać. Kasa nie jest remedium na wszystkie problemy.

Daruj pan


@Bobokkk: Pani.
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Weź nawet z debilem nie rozmawiaj xD skąd w ludziach tyle #!$%@? jadu? Zazdrości? O #!$%@? tu chodzi wgl. XD ktos się postaral, zrobił mega akcje a ta tępa #!$%@? wyjeżdża z jakims przypisywaniem zasług xDD
  • Odpowiedz
@Vagirio: wstawaj, zesrałeś się. Odpowiedź od razu, tak jak przypuszczałam jesteś pryszczatym zakompleksionym ryjem, który nie ma nic ciekawszego poza wykopem do roboty.
Zmykam, pakuję się i jadę na narty na weekend a Ty sobie tu gnij i tak nie masz nic lepszego do roboty. Bajo mordeczko!
  • Odpowiedz