Wpis z mikrobloga

Hej! Przybywam do Was z moją interpretacją nowej piosenki Sanah - 2:00. Zapraszam Was do posłuchania, podzielenia się z innymi oraz subowania kanału, ponieważ w planach mam wypuszczanie własnej twórczości!

#youtube #muzyka #hobby #rozowepaski #rozowypasek #motywacja #feels #feelsmusic #artfucksme #cover #pokazmorde #sanah #spiewajzwykopem #spiew #art #paleluna
Karyna_ternarna - Hej! Przybywam do Was z moją interpretacją nowej piosenki Sanah - 2...
  • 42
@Kot-Pin: to, że (z jej piosenek wnioskuje) dziewczyna nie jest wybitną wokalistką, ale potrafi pisać piosenki cholernie wpadające w ucho i idealne pod jej głos. I tak, jestem świadoma, że nie każda piosenka jest napisana przez nią, ale z tego co kojarzę, to w większości jest ich autorką/współautorką. Wyrobiła sobie bardzo charakterystyczną manierę w głosie, charakterystyczny look i całą tę floral otoczkę romantycznej laski from the neighborhood. I jak widać spora
hej, jeszcze z posta z coverem, który wstawiłam dwa lata temu wołam tych, którzy wtedy byli zainteresowani. Może teraz też będziecie, a jak nie to dajcie znać.
@netxman @xXx_perun_xXx @nowywspanialyswiat @elpoliko @dolOfWK6KN @jodzi @Spider89SC @mamnatopapiery @jestem-tu @vrt1337 @jamtojest @mahisna @Molu @pol_gauka @Twinkle @neonGlou @Ketra @Mnichuy @Qiller @CzarnyKot6 @Adijos @Van_Zavi @lubiepepsi2137 @zaltar @qhardyq @Saragaya @nocnazjawa @Odczuwam_Dysonans @NieUsune @dupajasio69 @ShinpuTokubetsu @Insiders @Amestris @1950M @K-S- @prawo @lukazh @100piwdlapiotsza @MamZakwasy @Diogeyy @ironx
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamnatopapiery: Pewnie tak, tak samo jak nie trafia do mnie nowy "rap" kiedyś był taki brudny i szczery. Ostatnio jak w radio słyszałem Taco czy Quebo (nie znam się za bardzo na nich) to musiałem googlowac co to Diemy. Okazało się że to DMy czyli wiadomości na insta.
@Karyna_ternarna: Jestem świadom, dlatego powinna śpiewać w innym języku ;) i innym niż angielski :)