Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Von_Kaevum: Bo są spoko tyle że kiedys ogladalem dokument o powiązaniu pracy w nocy (sztuczne swiatlo, brak slonca) z wystepowaniem raka.
Dowiedziono na podstawie pracy pielęgniarek z nocnych zmian, że jest wspólny mianownik i rak występuje częściej u osób pracujacych w nocy.
  • Odpowiedz
Bo są spoko tyle że kiedys ogladalem dokument o powiązaniu pracy w nocy (sztuczne swiatlo, brak slonca) z wystepowaniem raka.

Dowiedziono na podstawie pracy pielęgniarek z nocnych zmian, że jest wspólny mianownik i rak występuje częściej u osób pracujacych w nocy.


@worldmaster: Niezle prychlem. Fajne te dowody.

Zastanow sie teraz jak to sie ma do pracy na kopalni? Tam jest wiecznie brak slonca i sztuczne swiatlo. Nie wazne czy pracujesz na
  • Odpowiedz
  • 2
@ExitMan no ja nie jestem nocnym Markiem niestety jestem człowiekiem co lubi poranki i po nocce potrafię przespać max 4 godziny
Nie wyobrażam sobie pacy na 4 brygady cmilbym wrażenie że non stop jestem w pracy, choć może to dla mnie było by to jakieś rozwiązanie.
Na nocnych zmianach mnie wkurza najbardziej to że kurde nikogo nie ma i zawsze jest coś nie tak. Za co potem sie #!$%@? zbiera że coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Von_Kaevum: a takim US&A pracujesz stałe na jedną zmianę. Jak zaczynasz pracę, to od razu wiesz jak będziesz chodzić. Nawet ogłoszenia o pracę o tym mówią.
  • Odpowiedz