Nie dziwi mnie, że w więzieniach Platforma zawsze notuje najwyższe wyniki ( ͡°͜ʖ͡°) Zanim ktoś się spulta, to może łatwo sprawdzić, jak głosują osadzeni ( ͡°͜ʖ͡°)
Jak pisior popełni przestepstwo, to maja armię skorumpowanych prokuratorów i sędziów, jesli to nie zadziała, to jest fala 40% wyborców pisu wychodzi na ulice i drze ryje, że to atak polityczny
@hedeon: zgadza się, sam osobiście widziałem, jak prokurator pytał oskarżonego na kogo głosował i kto jest jego ulubionym politykiem. Po przyznaniu się do głosowania na PiS prokurator wstał, odśpiewał hymn polskiej Polski z polskiej Polski i kazał rozwinąć czerwony
Podstawowa dzienna stawka ma wzrosnąć z minimalnych obecnych 4,00 zł do 5,00 zł
Te 4,00 zł było prawo z 2016 roku. Nie da się teraz nikogo wyżywić za 4 czy nawet 5 zł (za same składniki) za 3 dania dziennie, więc nawet to 5,00 zł to będzie martwe prawo.
Gdzieś czytałem, że już teraz więzienia płacą 9-11 zł za same składniki.
@tellet: No, nie bardzo się da - to miejsce odbywania kary pozbawienia wolności, a nie kary pozbawienia pożywienia. Dlaczego nie zamieszkasz w tym hotelu, skoro to taki luksus?
4 czy 5 zł dziennie to 120-150 zł miesięcznie na wyżywienie dorosłego człowieka. Przy obecnych cenach, nie wystarczy nawet na słynną dietę czokoszokową...
@staszaiwa choć stawka jest niewielka(raczej za mała), to weź pod uwagę że na osobę wyjdzie taniej jak robisz jednocześnie dla 1000 osób niż dla jednej ( ͡°͜ʖ͡°)
@adam-yxz: większość ludzi nie wie bo jest porządna i ma w------e w to co będzie patologia żarła. Jak dla mnie to mogą tynk ze ścian. C--j im w dupę. PDW co nie
@TV_personelu_niemedycznego_WUM: w więzieniach są nie tylko patusy. wezmą cię kiedyś za jakieś pierdoły, albo za oszustwa podatkowe i serio chcesz być zrównany z patusami wtedy?
W sumie logiczne... W szpitalu rządowym, z którego korzystają, mają żarcie doskonałe... a jak wreszcie ich rozliczą to muszą zadbać o luksusy tam gdzie trafią.
@Pioter_Polanski: cola na śniadanie? Sałatka grecka. Lepsze jedzenie niż ja dostaję. Ponoć to jakaś impreza w zamkniętym ośrodku dla nielegalnych migrantów, jednorazowa ale zapewne lepsze jedzenie niż matka w połogu dostają i w zwykłym dniu. Co to w ogóle za dzień migranta? Wypier... do domu, do mamy i swoich 3 żon.
Klasyczne zesrańsko pod narracyjny artykuł. W trakcie kariery w SW widziałem co wydają na oddziały, jakbyście dostali półtora śmierdzącej parówki na śniadanie, i dżem 5 razy w tygodniu, to byście nie płakali że "w szpitalach majo gorzej". Nie, nie mają. A stawka dzienna w szpitalach to ponad 20zł
Zakop za manipulacje, w szpitalach nawet po tej więziennej podwyżce wciąż budżet żywieniowy będzie wyższy dwu lub nawet kilkukrotnie, w zależności od szpitala.
Komentarze (189)
najlepsze
Zanim ktoś się spulta, to może łatwo sprawdzić, jak głosują osadzeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do tych starych, to akurat PO ma największe poparcie (jak na ironię) wśród najstarszej kohorty wiekowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hedeon: zgadza się, sam osobiście widziałem, jak prokurator pytał oskarżonego na kogo głosował i kto jest jego ulubionym politykiem. Po przyznaniu się do głosowania na PiS prokurator wstał, odśpiewał hymn polskiej Polski z polskiej Polski i kazał rozwinąć czerwony
Te 4,00 zł było prawo z 2016 roku. Nie da się teraz nikogo wyżywić za 4 czy nawet 5 zł (za same składniki) za 3 dania dziennie, więc nawet to 5,00 zł to będzie martwe prawo.
Gdzieś czytałem, że już teraz więzienia płacą 9-11 zł za same składniki.
Dlaczego nie zamieszkasz w tym hotelu, skoro to taki luksus?
@tellet: witamy fana totalitaryzmu! kto jest twoim największym idolem? Stalin?
Przy obecnych cenach, nie wystarczy nawet na słynną dietę czokoszokową...
W szpitalu 21zł
Ale imbe trzeba kręcić - strasznie stronnicze
W szpitalu rządowym, z którego korzystają, mają żarcie doskonałe... a jak wreszcie ich rozliczą to muszą zadbać o luksusy tam gdzie trafią.
I do tego "obrazek ilustracyjny" z AI bez odniesienia do rzeczywistości.