Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

694

Więźniowie w Polsce dostaną jeszcze lepsze obiady

Więźniowie w Polsce dostaną jeszcze lepsze obiady

W szpitalach mogą tylko pomarzyć

nickjuzmam
nickjuzmam
z
bezprawnik.pl
dodany: 10.05.2026, 13:15:53
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Artykuł bez żadnych konkretów, z clickbaitowym obrazkiem z AI.
RandomowyMirek
z wykop.pl
  • 7
🔍 FAKTOSKOP — analiza artykułu
RedTiger
z faktoskop.pl
  • -1

Komentarze (189)

najlepsze

Makavlani
Makavlani
10.05.2026, 13:25:39 via Wykop
  • 224
Nie dziwi mnie, że w więzieniach Platforma zawsze notuje najwyższe wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zanim ktoś się spulta, to może łatwo sprawdzić, jak głosują osadzeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Makavlani
Makavlani
10.05.2026, 14:04:04 via Wykop
  • 97
@hedeon: xdddd ładny cope
A co do tych starych, to akurat PO ma największe poparcie (jak na ironię) wśród najstarszej kohorty wiekowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kompek
kompek
10.05.2026, 16:20:50 via Wykop
  • 46
Jak pisior popełni przestepstwo, to maja armię skorumpowanych prokuratorów i sędziów, jesli to nie zadziała, to jest fala 40% wyborców pisu wychodzi na ulice i drze ryje, że to atak polityczny


@hedeon: zgadza się, sam osobiście widziałem, jak prokurator pytał oskarżonego na kogo głosował i kto jest jego ulubionym politykiem. Po przyznaniu się do głosowania na PiS prokurator wstał, odśpiewał hymn polskiej Polski z polskiej Polski i kazał rozwinąć czerwony
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht
10.05.2026, 14:15:54 via Wykop
  • 116
Podstawowa dzienna stawka ma wzrosnąć z minimalnych obecnych 4,00 zł do 5,00 zł

Te 4,00 zł było prawo z 2016 roku. Nie da się teraz nikogo wyżywić za 4 czy nawet 5 zł (za same składniki) za 3 dania dziennie, więc nawet to 5,00 zł to będzie martwe prawo.

Gdzieś czytałem, że już teraz więzienia płacą 9-11 zł za same składniki.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wredny_gad
wredny_gad
10.05.2026, 16:24:46 via Wykop
  • 101
@tellet: No, nie bardzo się da - to miejsce odbywania kary pozbawienia wolności, a nie kary pozbawienia pożywienia.
Dlaczego nie zamieszkasz w tym hotelu, skoro to taki luksus?
  • Odpowiedz
Benedylbert_Mlekogroszek
Benedylbert_Mlekogroszek
Benedylbert_Mlekogroszek
10.05.2026, 18:19:36 via Wykop
  • 20
to niech nie wyżywiają. To pierdel a nie hotel z całodziennym wyżywieniem


@tellet: witamy fana totalitaryzmu! kto jest twoim największym idolem? Stalin?
  • Odpowiedz
staszaiwa
staszaiwa
staszaiwa
10.05.2026, 14:17:05 via Wykop
  • 102
4 czy 5 zł dziennie to 120-150 zł miesięcznie na wyżywienie dorosłego człowieka.
Przy obecnych cenach, nie wystarczy nawet na słynną dietę czokoszokową...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MamByleJakiNick
MamByleJakiNick
MamByleJakiNick
10.05.2026, 16:29:41 via Android
  • 35
@staszaiwa choć stawka jest niewielka(raczej za mała), to weź pod uwagę że na osobę wyjdzie taniej jak robisz jednocześnie dla 1000 osób niż dla jednej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
staszaiwa
staszaiwa
staszaiwa
10.05.2026, 18:05:41 via Wykop
  • 4
@tijara435: Nie mają. Co najwyżej mniejsze o marżę detaliczną.
  • Odpowiedz
FrostlyMostly
FrostlyMostly
10.05.2026, 16:45:35 via Wykop
  • 88
Aha... z 4zł na 5ł
W szpitalu 21zł

Ale imbe trzeba kręcić - strasznie stronnicze
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

death070
death070
10.05.2026, 19:58:32 via Wykop
  • 14
@FrostlyMostly: zwłaszcza ci co nie byli w pierdlu ani w szpitalu xD
  • Odpowiedz
death070
death070
10.05.2026, 21:00:56 via Wykop
  • 4
@staszaiwa: zamiast z netu to z byłym qiźniem pogadaj wątpię że psy w schronisku karmią gorzej niż w pierdlu
  • Odpowiedz
adam-yxz
adam-yxz
10.05.2026, 16:16:34 via Wykop
  • 37
Na c--j powielać te brednie, każdy kto był kiedyś ten wie że to co tam podają to często pod tortury podchodzi, nie wiem po co to p---------e
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TV_personelu_niemedycznego_WUM
TV_personelu_niemedycznego_WUM
10.05.2026, 21:11:16 via Wykop
  • 5
@adam-yxz: większość ludzi nie wie bo jest porządna i ma w------e w to co będzie patologia żarła. Jak dla mnie to mogą tynk ze ścian. C--j im w dupę. PDW co nie
  • Odpowiedz
szczekacz666
szczekacz666
11.05.2026, 16:02:54 via Wykop
  • 1
@TV_personelu_niemedycznego_WUM: w więzieniach są nie tylko patusy. wezmą cię kiedyś za jakieś pierdoły, albo za oszustwa podatkowe i serio chcesz być zrównany z patusami wtedy?
  • Odpowiedz
Eponhall
Eponhall
Eponhall
10.05.2026, 13:47:44 via Wykop
  • 37
W sumie logiczne...
W szpitalu rządowym, z którego korzystają, mają żarcie doskonałe... a jak wreszcie ich rozliczą to muszą zadbać o luksusy tam gdzie trafią.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DriveSpace
DriveSpace
11.05.2026, 08:39:30 via Wykop
  • 0
@Eponhall: to zamiast 3 kg ziemniaków dziennie będzie teraz 4 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rotaredom
rotaredom
rotaredom
10.05.2026, 16:16:08 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rotaredom
rotaredom
rotaredom
10.05.2026, 16:31:21 via Wykop
  • 18
@Pioter_Polanski: cola na śniadanie? Sałatka grecka. Lepsze jedzenie niż ja dostaję. Ponoć to jakaś impreza w zamkniętym ośrodku dla nielegalnych migrantów, jednorazowa ale zapewne lepsze jedzenie niż matka w połogu dostają i w zwykłym dniu. Co to w ogóle za dzień migranta? Wypier... do domu, do mamy i swoich 3 żon.
  • Odpowiedz
rotaredom
rotaredom
rotaredom
10.05.2026, 17:55:56 via Wykop
  • 5
@eSUBA94: nie ma to znaczenia, każda partia z PO-PiS będzie to ...o ściagać albo tolerować.
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
11.05.2026, 06:28:33 via Android
  • 17
Klasyczne zesrańsko pod narracyjny artykuł. W trakcie kariery w SW widziałem co wydają na oddziały, jakbyście dostali półtora śmierdzącej parówki na śniadanie, i dżem 5 razy w tygodniu, to byście nie płakali że "w szpitalach majo gorzej". Nie, nie mają. A stawka dzienna w szpitalach to ponad 20zł
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandomowyMirek
RandomowyMirek
RandomowyMirek
11.05.2026, 09:56:12 via Wykop
  • 5
@SystemHalted2_0:
I do tego "obrazek ilustracyjny" z AI bez odniesienia do rzeczywistości.
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
11.05.2026, 06:30:55 via Wykop
  • 14
5zł za cały dzień posiłków. Oby im nie odwaliło od dobrobytu XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

towarzysz-eko
towarzysz-eko
10.05.2026, 15:38:22 via Android
  • 13
Zakop za manipulacje, w szpitalach nawet po tej więziennej podwyżce wciąż budżet żywieniowy będzie wyższy dwu lub nawet kilkukrotnie, w zależności od szpitala.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3046
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2432
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2022
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1788
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1793
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia