Wpis z mikrobloga

Dziś do mojego ojca przyszedł facet z babką. Chcieli zaoferować zakup naszej działki. Działka 1500 m2 w Gdańsku. Dom i budynek firmy na działce, a oni rzucają milion złotych. Zapytałem się jaką firmę reprezentują, lecz odpowiedzi nie otrzymałem. Równie dobrze mogliby przyjść i zwyzywać od najgorszych. Na jedno wyszłoby. Deweloperzy, czy Wy macie w ogóle jakikolwiek RiGCz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gdansk #patodeweloperka #nieruchomosci #deweloperka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ja mówię, że prawo jest dobre? Mnie się to i wiele innych nie podoba ale jak nie chciałem aby się ludzie przy Parku Krajobrazowym nie budowali to poszedłem tam gdzie trzeba, a nie robiłem komuś pod górę - zwłaszcza jeśli nie zrobili nic wbrew prawu. Wykup wszystko naokoło (albo czekaj aż ciocia umrze) pisz petycje do p--------h władz na p------e prawo. Nie docierają do ciebie najprostsze argumenty. Dyskusja na poziomie podstawówki.
  • Odpowiedz
@Conatus: Chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. W przyszłości planuje wpis z rzutem działek i opisaniem tej całej chorej sytuacji. Oczywiściee, że d--------ę się do władz, bo to oni będą dawać zezwolenie na budowę czegokolwiek tam. Ciotka ma to już sprzedane. Sąsiednią działkę ma kupioną deweloper. Dlatego wraz z sąsiadami będziemy protestować przeciwko budowie bloków. Jeśli protest przejdzie to deweloper przejedzie się, bo nie postawi bloków co zmniejszy jego
  • Odpowiedz
To ty na siłę nie rozumiesz mnie, ja tylko o tym mówię, że za wroga wybrałeś dewelopera, a to nie on jest twoim wrogiem. Wyzywasz go od chujków i ze jak śmiał nie spytać o twoja zgodę. Teraz dopiero piszesz, że będzie zbiorowa petycja. Przeczytaj post od początku i obraz jaki przedstawiłeś. Epitety jak najbardziej na miejscu bo tak się zachowujesz, od chujków ci nie nadałem tak jak ty to zrobiłeś.
  • Odpowiedz
@Conatus: Deweloperzy też nie są święci, bo dają łapówki, więc są dla mnie chujami razem z Adamowiczam i innym łapówkarskim ścierwem. Ja Ciebie nie obrażałem.

Sąsiedzi jak najbardziej są na nie budowie, więc będzie protest. Na dniach będę konsultował się z moim prawnikiem.

@filip-zaluski: Też jestem kapitalistą, prowadzę swój biznes, ale nie toleruje dorabianiu się tam gdzie można komuś zaskodzić. Lepiej hamuj swoją gadkę, bo z takim nickiem
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: Większość tutaj za tobą była bo zna realia ale teraz to już widać, że pieniacz jesteś zwykły i idiota. Oczywiście swoje domniemania, że deweloper to łapówkarz i ścierwo jesteś w stanie udowodnić. Rzucasz inwektywami na prawo i lewo, a samemu do niczego nie potrafisz się przyznać zaślepiony złością. Businessman jeszcze wielki, napisz w jakiej branży i ci napisze, że prawie wszyscy w niej to łapówkarze i ścierwo jest :))
  • Odpowiedz
@Conatus: Hamuj się. Ty z deweloperami współpracujesz, że ich tak bronisz? Dlaczego Adamowicz dostawał darowizny od swojej rodziny? Bo prał brudne pieniądze. A skąd miał brudną kasę? Sam sobie odpowiedzi. Mieszkań też nie mógł się doliczyć. A udziały w Robyg? Jesteś upośledzony jeśli wierzysz, że deweloperzy, przynajmniej w Gdańsku, są uczciwi. Swoje też słyszałem "na mieście" ile, kto i za co dostał. Ale nie będę jakiemuś anonowi spowiadał się na
  • Odpowiedz
To nie jest rozmowa, ty tylko w jedna stronę ciśniesz temat. Nie próbujesz zrozumieć, odpowiedzieć. Piszesz rzeczy oczywiste, napisałem wcześniej, że łapówkarski chlew to wszyscy znają. Nie o tym piszemy. Piszemy o tym, że masz pretensje do nieodpowiedniej osoby, generalizujesz i plujesz jadem. Twoja branża tez bierze łapówki ale nikt ci niw nadaje od ścierwa. Nie współpracuje z deweloperami, nawet w Polsce nie mieszkam od kilkudziesięciu lat ale znam rynek nieruchomości, znam
  • Odpowiedz