Wpis z mikrobloga

Czuje sie ku#$wsko okradziony z dwóch lat studiowania. Knajpy, wyjazdy, silownie, brak zadnej z tych rzeczy nie wk#$wia mnie tak jak to, ze moja magisterka nie ma sensu. Ponad polowa moich wykładowców jest kolo 70, a praktycznie każde zajecia kończą zyczeniem jak najszybszego powrotu na nasz instytut. Zajęcia zdalne nie mają zadnego sensu, biblioteki sa otwarte do minimum, wiec magisterke tez ciezej sie pisze. Zamkneli nas w czterech kątach, odcieli od innych ludzi i w imie czego? Po to by czterech staruchow mniej umarlo? Oni i tak maja to w dupie. Koscioly, rynki, markety wszystko to oblegaja tak jak zwykle, tydzien temu chcieli sanatoria jeszcze otwierac. A Ty miej te dwadzieścia pare lat i oddaj swoje najlepsze lata.
#studbaza #studia #gdansk #koronawirus #zalesie #oswiadczenie
  • 88
  • Odpowiedz
@pejczi: Oczywiście że bym dzwoniła dlatego nie rozumiem tego #!$%@? o tym że wszystko zamknięte. Albo otwieramy i ludzie zdychają albo zamykamy i łagodzimy trochę skutki tego syfu.

ile można #!$%@?ć o tym samym kiedy sprawa jest całkowicie logiczna, no ale nie, studenciak co żyje z mamusią całe życie będzie pieprzył jak mu źle bo nie może bolcować anetki w klubie a przy tym będzie pisał "że 4 kolejnych staruchów
  • Odpowiedz
A najgorsze ze nikt się studentami nie przejmuje. Studenci potrafiący zachować rygor sanitarny są skazani na zdalne a gowniaki z klas 1-3 co chwilę wracaja do szkolu.


@bz333: Tego nie można porównywać. Studenci to dorośli, a za opiekę w domu nad klasami 1-3 rząd musi bulić.
  • Odpowiedz
@bambaryua: Wszystko zależy od kierunku. Ja tam w sumie nie narzekam, że mam zdalnie, bo już studia kończę, ale jakbym był ze dwa lata niżej to równie dobrze mógłbym sobie patrzec jak trawa rośnie i byłoby to warte tyle co ta zdalna nauka
  • Odpowiedz
  • 0
@bambaryua ty bez kitu. Tak sobie teraz pomyślałem że jakbym miał pisać swoją magisterkę to chyba bym ocipiał. #!$%@? jak, jak biblioteki pozamykane a siedziałbym u starych 150 km od uczelnii
  • Odpowiedz
Ale wiesz że studiowanie w dużym mieście to nie tylko Knajpy, wyjazdy, silownie. Możesz brać dziekankę i dokończyc jak juz covid minie
  • Odpowiedz