Wpis z mikrobloga

Czuje sie ku#$wsko okradziony z dwóch lat studiowania. Knajpy, wyjazdy, silownie, brak zadnej z tych rzeczy nie wk#$wia mnie tak jak to, ze moja magisterka nie ma sensu. Ponad polowa moich wykładowców jest kolo 70, a praktycznie każde zajecia kończą zyczeniem jak najszybszego powrotu na nasz instytut. Zajęcia zdalne nie mają zadnego sensu, biblioteki sa otwarte do minimum, wiec magisterke tez ciezej sie pisze. Zamkneli nas w czterech kątach, odcieli od innych ludzi i w imie czego? Po to by czterech staruchow mniej umarlo? Oni i tak maja to w dupie. Koscioly, rynki, markety wszystko to oblegaja tak jak zwykle, tydzien temu chcieli sanatoria jeszcze otwierac. A Ty miej te dwadzieścia pare lat i oddaj swoje najlepsze lata.
#studbaza #studia #gdansk #koronawirus #zalesie #oswiadczenie
  • 88
  • Odpowiedz
@bambaryua ok, to w takim razie ty uargumentuj proszę w czym twoje studia są lepsze od ekonomii/zarządzania, bo według mnie możliwości jakie dają studia to istotne kryterium
  • Odpowiedz
@Goronco: Wlasnie to co napisałeś jest sednem tego co mam na myśli. Zarządzanie czy ekonomia to sa papierki ktore potrzebujesz do pracy w korpo. Jaki procent studentow tych kierunków poszerzył wiedze ludzkości w tych dziedzinach. To, se w przypadku archeologii jest inaczej to nie mueze raczej tlumaczyc. W tym co pisalem nie mialem na mysli wartosciowania danych kierunkow w kontekście przydatnosci dla poszczegolnej jednostki, raczej to, ze według mnie nie sa
  • Odpowiedz
  • 0
@Anscylla też rzuciłem studia po pierwszym semestrze "studiowania", wrócę tam jak się w miarę trochę ogarnie, bo studia to nie tylko nauka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tigga: Wręcz przeciwnie, chcę chronić starszych ludzi, więc jak już ograniczamy różnego rodzaju swobody ludziom to uważam, że może należy ograniczyć je dla ludzi starszych i bardziej narażony na ciężki przebieg choroby. Tutaj nie trzeba być człowiekiem o wybitnej inteligencji żeby zauważyć, że w tej chwili dla pozornego "dobra ogółu a najbardziej seniorów" poświęcamy swoją przyszłość. I nie mam wcale żalu do ludzi starszych, nie każdy musi wiedzieć co dzieje się
  • Odpowiedz