Wpis z mikrobloga

ZAPLUSUJ TEN WPIS A ZAWOŁAM CIĘ W DNIU PREMIERY NASTĘPNEGO FILMU SNYDERVERSE

Niedługo po kinowej premierze filmu Justice League uaktywnił się tag #releasethesnydercut Fani domagali się możliwości zobaczenia Snyderowej wersji Ligi Sprawiedliwości.
Filmowi "znawcy" na czele z różowowłosym spaślakiem mówili, że SnyderCut nie powstanie bo coś takiego nie istnieje, że Snyder ma tylko kilka ujęć niewykorzystanych w wersji kinowej.
Gdy jednak okazało się, że Zack Snyder ma mnóstwo scen, których nie widzieliśmy w multiplexach to Ci sami "znawcy" sugerowali, że SnyderCut nie powstanie na 100% z dwóch powodów:
1. Finanse - studio WB musiałoby wydać kilkadziesiąt milionów $ na montaż i efekty specjalne, a film jako, że nie trafi do kin to po prostu się nie zwróci
2. Byłby to dla studia wizerunkowy strzał w stopę. Jeżeli SnyderCut okazałby się super to by wyszli, że frajerów, że zatrudnili Whedona, gdyby SnyderCut okazał się klapą to by wyszli na frajerów, że stracili kolejną kasę na wypuszczenie bubla.
Niemożliwe jednak stało się. SnyderCut wyszedł. Snyder dostał nawet kasę na nakręcenie dodatkowych ujęć.

Teraz tag #restorethesnyderverse obserwuje na twitterze ponad 250k osób domagających się, aby WB umożliwił Snyderowi kontynuowanie trylogii Justice League. I choć wszyscy w studio się zarzekają, że nie ma takiej opcji tak ja sięgam pamięcią całkiem niedawno, gdy identycznie mówiono o Snyder Cut'ie.

I still believe

rales - ZAPLUSUJ TEN WPIS A ZAWOŁAM CIĘ W DNIU PREMIERY NASTĘPNEGO FILMU SNYDERVERSE
...

źródło: comment_1616581881fckJ7MYrzFYZ49weXA4Kfy.jpg

Pobierz
  • 4
@rales: myślę, że bardziej możliwe jest, że zdecydują się na kontynuację historii Snydera w formie komiksu, lub filmu animowanego, niż na kręcenie kolejnej części JL - fani byliby zadowoleni, a studio miałoby temat z głowy, ale raczej na pewno coś w temacie tzw. Snyderverse jeszcze się pojawi