Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,
Mam pytanie odnośnie #wesele #slub
Czy jak zapraszaliście gości, to mieliście na zaproszeniach taką informację/obrazek, że nie chcecie prezentów, tylko kopertę? Chcę uniknąć sytuacji, gdzie dostanę na ślub dwa tostery i trzy miksery, bo na bank się takie osoby znajdą, co kupią bezużyteczny prezent. Ale powiedziano mi, że to jest nieładne i roszczeniowe...
Czy może ludzie teraz już nie dają prezentów, tylko same koperty?

Pomóżcie, bo nie chcę wyjść na roszczeniową pipę a jednocześnie dostać kilka jednakowych bezużytecznych prezentów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niebieskiepaski #rozowepaski #wesele #slub #problemypierwszegoswiata
  • 28
@Cicik_kicic: jak najbardziej, karteczka z rymowanym wierszykiem w stylu: zeby was nie martwic prezentami niech zmieszcza sie one do koperty. Znajomi mieli rysunki przekreslone czego nie vhva i zaznaczone co vhca ale trovhe slabo to wygladalo- jak dla debili.
@jadalny_kasztan Chcielismy właśnie zamieścić takie cos, chyba nawet identyczne jak to, co wrzuciłeś. Ale spotkało się to z krytyką ze strony rodziców. Ja bym się nie obraziła o takie coś. Lepsze to niż dostać coś, czego się w ogóle nie chce/nie przyda.
@Cicik_kicic: u nas to musialo byc, niedlugo po slubie wracalismy do Holandii to teraz wyobraz sobie zabierac wszystkie sprzety :D zelaszcza, ze siostra tescia ma zawsze w zwyczaju prezentowac kuchenke gazowa xD
Wiec wszystko skumulowalo sie na kopertach i butelkach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jadalny_kasztan Chcielismy właśnie zamieścić takie cos, chyba nawet identyczne jak to, co wrzuciłeś. Ale spotkało się to z krytyką ze strony rodziców. Ja bym się nie obraziła o takie coś. Lepsze to niż dostać coś, czego się w ogóle nie chce/nie przyda.

@Cicik_kicic: rodzice mają ślub i wesele czy wy?
@jadalny_kasztan: znajomi, o ktorych pisze sa "ą" "ę" a ich zaproszenia wygladalo jak robione w paincie, te obrazki tylko potegowaly ten efekt. Bo jakby nie bylo, w moivh stronach to taka trovhe ujma- jak ktos cxytac nie potrafi to pokazujesz obrazki ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozowa to tak samo zinterpretowala ale komus moze sie podobac, nic mi do tego
Wierszyk poszedl dlatego, ze kazdy i tak pytal