Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,
Mam pytanie odnośnie #wesele #slub
Czy jak zapraszaliście gości, to mieliście na zaproszeniach taką informację/obrazek, że nie chcecie prezentów, tylko kopertę? Chcę uniknąć sytuacji, gdzie dostanę na ślub dwa tostery i trzy miksery, bo na bank się takie osoby znajdą, co kupią bezużyteczny prezent. Ale powiedziano mi, że to jest nieładne i roszczeniowe...
Czy może ludzie teraz już nie dają prezentów, tylko same koperty?

Pomóżcie, bo nie chcę wyjść na roszczeniową pipę a jednocześnie dostać kilka jednakowych bezużytecznych prezentów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niebieskiepaski #rozowepaski #wesele #slub #problemypierwszegoswiata
  • 28
  • Odpowiedz
@Cicik_kicic: jak najbardziej, karteczka z rymowanym wierszykiem w stylu: zeby was nie martwic prezentami niech zmieszcza sie one do koperty. Znajomi mieli rysunki przekreslone czego nie vhva i zaznaczone co vhca ale trovhe slabo to wygladalo- jak dla debili.
  • Odpowiedz
  • 0
@jadalny_kasztan Chcielismy właśnie zamieścić takie cos, chyba nawet identyczne jak to, co wrzuciłeś. Ale spotkało się to z krytyką ze strony rodziców. Ja bym się nie obraziła o takie coś. Lepsze to niż dostać coś, czego się w ogóle nie chce/nie przyda.
  • Odpowiedz
@Cicik_kicic: u nas to musialo byc, niedlugo po slubie wracalismy do Holandii to teraz wyobraz sobie zabierac wszystkie sprzety :D zelaszcza, ze siostra tescia ma zawsze w zwyczaju prezentowac kuchenke gazowa xD
Wiec wszystko skumulowalo sie na kopertach i butelkach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jadalny_kasztan Chcielismy właśnie zamieścić takie cos, chyba nawet identyczne jak to, co wrzuciłeś. Ale spotkało się to z krytyką ze strony rodziców. Ja bym się nie obraziła o takie coś. Lepsze to niż dostać coś, czego się w ogóle nie chce/nie przyda.

@Cicik_kicic: rodzice mają ślub i wesele czy wy?
  • Odpowiedz
@jadalny_kasztan: znajomi, o ktorych pisze sa "ą" "ę" a ich zaproszenia wygladalo jak robione w paincie, te obrazki tylko potegowaly ten efekt. Bo jakby nie bylo, w moivh stronach to taka trovhe ujma- jak ktos cxytac nie potrafi to pokazujesz obrazki ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozowa to tak samo zinterpretowala ale komus moze sie podobac, nic mi do tego
Wierszyk poszedl dlatego, ze kazdy i tak
  • Odpowiedz
@Cicik_kicic: nie słuchaj rodziców, na jakim weselu bym nie była to zawsze są albo te piktogramy jw albo jakiś wierszyk. Nie ma co się sugerować czy coś wypada albo czegoś nie wypada. Rób jak uważasz i tyle :)
  • Odpowiedz
@jadalny_kasztan: Dla mnie to jest oczywiste, że daje się kopertę. Jakbym zobaczyła taki obrazek to pomyślałabym „o jak się dopominają żeby na pewno kasę dostac” ¯_(ツ)_/¯ Tostery i sztućce to się chyba dawało 20 lat temu.
  • Odpowiedz
@Cicik_kicic: 4 lata temu robiłem wesele na 120 osób, nie mieliśmy żadnych oznaczeń na zaproszeniach co chcemy dostać. Jedyny prezent to były 2 kubki od chrzestnej, a tak to same koperty. A do tego kwiaty/wino rozłożyło się mniej więcej 50/50.
  • Odpowiedz