Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,
Mam pytanie odnośnie #wesele #slub
Czy jak zapraszaliście gości, to mieliście na zaproszeniach taką informację/obrazek, że nie chcecie prezentów, tylko kopertę? Chcę uniknąć sytuacji, gdzie dostanę na ślub dwa tostery i trzy miksery, bo na bank się takie osoby znajdą, co kupią bezużyteczny prezent. Ale powiedziano mi, że to jest nieładne i roszczeniowe...
Czy może ludzie teraz już nie dają prezentów, tylko same koperty?

Pomóżcie, bo nie chcę wyjść na roszczeniową pipę a jednocześnie dostać kilka jednakowych bezużytecznych prezentów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niebieskiepaski #rozowepaski #wesele #slub #problemypierwszegoswiata
  • 28
  • Odpowiedz
@Cicik_kicic: Niepotrzebnie się przejmujesz, obecnie mało kto daje inne prezenty niż koperta. A i tak zwykle te kupowane prezenty są dodatkiem do koperty, a nie zamiast. Więc moim zdaniem szkoda w ogóle zawracać sobie głowę rebusami czy wierszykami.

Co do problemu kwiaty czy wino, jak robiłem swój ślub to kwiaty dało może kilka osób, reszta wino. A informacji na zaproszeniu nie miałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cicik_kicic nie mieliśmy a prezentów dostaliśmy chyba trzy - komplet sztućców od rodziców, japoński zajebisty nóż przywieziony z Japonii przez znajomych i obraz namalowany przez ciotkę.
  • Odpowiedz
@Cicik_kicic: nie mieliśmy takiej informacji na zaproszeniach. Kilka osób dopytało czy mamy jakąś listę prezentów, powiedzieliśmy że nie. Dostaliśmy same koperty i dwa małe prezenty na pamiątkę.

Nie robiliśmy takiego info na zaproszeniach, bo wiele osób z pokolenia naszych rodziców uważa to za niegrzeczne. A i tak przynieśli hajs ;).
  • Odpowiedz