Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 334
Nie cieszę się z pandemii, nie podobają mi się nieuzasadnione decyzje rządu i tak dalej, ale maski to dla mnie najlepsze co moze być xd Czuje ogromny komfort psychiczny, ze nie widać mojej twarzy,.
Czemu polacy mają taki ból dupy o to, w takiej Japonii to standard, ze nawet jak jesteś przeziębiony to ubierasz maskę bo to niekulturalne kaszleć i zarażać innych ludzi w miejsach publicznych - i ja sie z tym całkowicie zgadzam.
Nie ma nic gorszego niż ludzie w sklepie, którzy nie dość że wjeżdżają mi wózkiem w tylek bo zwolniło się 20cm miejsca, to jeszcze churchlaja i nawet ryja ręką nie zasłonią. Nie trzeba pamdemii żeby po prostu z czystej przyzwoitości zachować odstęp i nie kaszleć na innych, ale chyba zbyt duzo wymagam od społeczeństwa. Najczęściej oczywiście robią tak stare rupiecie.
#koronawirus #niepopularnaopinia
  • 120
@ssauczo_pauczo: Jesteś świadoma, że statystycznie polacy w pracy spędzają grubo więcej rocznie niż japończycy?
Polska - 1812, Japonia -1710
Polecam odświeżyć sobie wiedzę, bo ten mityczny pracoholizm to w Japonii był, ale w latach 60-70. I notabene niemcy ich wtedy nadal przebijali.
byłaś, czy tak sobie gadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gon70: Ja byłam i potwierdzam, że w Japonii to standard nosić maseczkę kiedy jesteś chory. Także kiedy jest okres pylenia, a ty masz alergię i w paru innych sytuacjach, np. kiedy chcesz wyjść z domu bez makijażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@truskafa: op prezentuje podziw dla podejścia - nikt mi nie każe ale będę dbał o zdrowie innych

a ty odpowiadasz - "to, że ty masz mordę jak ziemniaczek i chcesz zakrywać ją maską to twoja sprawa, ale inni chcą się czuć wolni od tych szmat"

no brzmisz jak cham ostatni szczerze mówiąc

@eyehategod: a po takim wywodzie pisze, ze mam szanować jej opinie xD
Typowy wykopek jest typowy