Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 334
Nie cieszę się z pandemii, nie podobają mi się nieuzasadnione decyzje rządu i tak dalej, ale maski to dla mnie najlepsze co moze być xd Czuje ogromny komfort psychiczny, ze nie widać mojej twarzy,.
Czemu polacy mają taki ból dupy o to, w takiej Japonii to standard, ze nawet jak jesteś przeziębiony to ubierasz maskę bo to niekulturalne kaszleć i zarażać innych ludzi w miejsach publicznych - i ja sie z tym całkowicie zgadzam.
Nie ma nic gorszego niż ludzie w sklepie, którzy nie dość że wjeżdżają mi wózkiem w tylek bo zwolniło się 20cm miejsca, to jeszcze churchlaja i nawet ryja ręką nie zasłonią. Nie trzeba pamdemii żeby po prostu z czystej przyzwoitości zachować odstęp i nie kaszleć na innych, ale chyba zbyt duzo wymagam od społeczeństwa. Najczęściej oczywiście robią tak stare rupiecie.
#koronawirus #niepopularnaopinia
  • 120
@truskafa: napiszę krótko- to, że ty masz mordę modelki i nie chcesz zakrywać ją maską to twoja sprawa, ale inni chcą się czuć wolni od wzroku i opinii innych ludzi, szczególnie w lato i to, że w Japonii tak od wielu lat chodzą, znaczy, że możemy robić to samo
@eyehategod: z jej opisu wynika, że nienoszenie maski to brak kultury i obraża Polaków, bo nie robią tego co Japończycy i co jest obecnie normalne w ich kulturze XD i pisze, że czuje komfort jak nie widać jej twarzy no to pewnie jest brzydka, albo za taką się uważa ¯\_(ツ)_/¯
@NevilX: no, ale właśnie ja wam nie zakazuję przecież noszenia maski, dla mnie nawet lepiej jak nie będę patrzeć na
@truskafa: opka cię nie obraziła, ty ją tak, ale to ty płaczesz o obrażanie xD jak ktoś pisze o szmatach czy kagańcach to od razu wiadomo, że brainlet, który jeszcze nie potrafi zadbać o kawałek materiału xD ale spoko, jak dla mnie możesz maseczki nie nosić, wystarczy knebel, żeby przypadkiem nie usłyszeć twojego #!$%@? gdzieś w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Creed-Bratton: ale będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@good_excuse: brudasko? Co jeszcze wymyślisz? Ja o higienę dbam jak mało kto, a maski noszę tylko do sklepów i to wyłącznie jednorazowe, które wyrzucam do kosza od razu jak wracam do domu, a ty pewnie nosisz jedną i tą samą od początku pandemii i jeszcze #!$%@?ą od podkładu co?