Wpis z mikrobloga

Kierownik obiecał mi w grudniu, że w marcu pogadamy o zmianie mojego wynagrodzenia. Upomniałem się i usłyszałem, że temat w piątek przegadają z dyrektorką oddziału. Upomniałem się w piątek i usłyszałem, że nie było na to za bardzo czasu, ale wspomniał i temat jest na celowniku, dyrektorka wie o co chodzi i w poniedziałek będą działać. Wczoraj kierownik nie raczył podejść i ze mną pogadać, więc dziś sobie wstałem lewą nogą i mam #!$%@?.

Ja zrobiłem 116 % swojego planu, ale zespół zrobił 95 % i teraz jemu się dupa pali, żeby każdy robił, bo on premii nie dostanie. No trudno, mam to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #korposwiat
  • 13
@Sok_Mandarynkowy: Gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odkąd zacząłem wyznawać "xD" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie xD i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.

Kolos? xD
Prezentacja przed w #!$%@? dużą grupą nieznajomych ludzi? xD
@Sok_Mandarynkowy: Podoba mi się podejście wykopków. Za mało płacą - pogódź się z tym jesteś jeszcze za młody żeby zarabiać więcej. Chcesz podwyżkę - nie walcz o to, po prostu zmień robotę. Dajesz więcej od siebie żeby coś osiągnąć? - no co ty mordo odpuść sobie. Mój kraj taki piękny
@Blyatello: przepracowałem w życiu ponad 1,5 roku. rok w sprzedaży wycieczek, teraz stricte w branży (handlowiec, ale agencja marketingowa, studiuje specjalnosc marketingowa i mam zamiar tam robić szkolenia). 24 LVL, w trakcie magisterki

mam gównianą kartę przetargową i zmiana pracy oznacza szukanie jej przez kilka miesięcy