Wpis z mikrobloga

  • 409
Kto pracował w mediach, ten w cyrku się nie śmieje. Czasem trzeba napisać artykuł o tym, że była libacja na skwerku albo o tym, że powodzi nie będzie. Media audiofilskie to jednak zupełnie inna, metafizyczna para kaloszy. Tu jak dystrybutor przesyła kabelek od Internetu, to się siedzi i się słucha, bo przecież taki dystrybutor może wycofać bannery. Napisze się, że się coś tam słyszy, a jak się jakiś "hejter" przyczepi to standardowo piszesz, że ma zbyt marny system a tak w ogóle to nie słyszał i sprzęt ocenia po zdjęciu. I fajrant, można grać dajr strejtsa.

Stąd też czasami w rzeczonej prasie się czyta, że interkonekt rozluźnia muzyka. Albo, jak niżej – że publika "podpięta" audiofilskim kablem USB jakby bardziej spontaniczna. Przez te lata zgromadziłem zbiór publikowanych i niepublikowanych cytatów z audiofilskiej prasy, który katalogowałem z myślą przyznania statuetki za top of the top dla autora najpiękniejszego fragmentu. I chyba najwyższa na to pora.
Kandydatów jest niewielu, ale zapewniam - propozycje mocarne.

Tylko jaki system głosowania wybrać? Album na Facebooku z cytatami i głosowanie za pomocą reakcji czy jakiś system do zaimplementowania na stronie?

#audiovoodoo
#tonskladowy - najbardziej absurdalne audiofilskie zabawki
Roszp - Kto pracował w mediach, ten w cyrku się nie śmieje. Czasem trzeba napisać art...

źródło: comment_16164814212Ov02LDNlqeemV5pefQUpD.jpg

Pobierz
  • 18
@blady_vmc daleki jestem od nazywania ich w ten sposób bo ci ludzie po prostu żyją w trochę innej bańce informacyjnej. Może prywatnie są spoko, może sami kręcą z tego beczkę. Do statuetki zamierzam dołączyć list, w przyjaznym, pozytywnym tonie.
Niemniej, przygotowałem templatkę na której znajdzie się imię i nazwisko, redakcja/portal i tytuł tekstu/nazwa produktu
@Roszp: nie, oni po prostu dostają za to pieniądze. Problem w tym że "odsłuchów" nie da się obiektywnie ocenić więc powstają różniste, prezentowane wysrywy, często będące taką mieszanką bajery i sugestii. Gdyby mi ktoś zapłacił kilkanaście tysięcy to pewnie nawet ja byłbym w stanie usłyszeć pierdnięcie kolibra w trakcie koncertu braci #!$%@? i nawet przekonać siebie samego że to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@Roszp nie jestem hejkerem, ale chcialbym kiedys uslyszec lub przeczytac opinie recenzenta na temat LDOH. czy nie zabrakło mu czasem powietrza w jego systemie. Moze w plumkaniu dir strajt slyszy zloty wtyk, ciekawe czy w tym tez uslyszalby.
defkor - @Roszp nie jestem hejkerem, ale chcialbym kiedys uslyszec lub przeczytac opi...