Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 43
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:02, Wtorek, 23 marca 2021. Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa. Słońce wstało dziś o 05:41. Świecić będzie 12 godzin i 23 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:04. Ciemna noc zapadnie o 19:23, ale gwiazd można wypatrywać od 18:40.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Dziś tak szybko w przerwie więc przepraszam, że nie wołam wszystkich.
Dzisiaj od rana zamieszanie bo trzeba nadgonić zamówienia więc czuje się jakbym była w sześciu miejscach naraz xD
Pan szef dziś zagadał czy dobrze mi się pracuje na obecnym stanowisku.
Nie jestem pewna co do sensu tego pytania ale powiedziałam, że dobrze jak na moje problemy z kolanem ( nie mogę chodzić za dużo po schodach). Szef powiedział "alles gut", po
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry koledzy ehhhh obudzony ale jakim kosztem tak mi sie przyjemnie gralo z jednym kolegq z francji jak sie okazalo sie i z rosji i gralismy i cwiczylismy 1v1 i 2v1 jednorecznymi i potem ten z rosji poszedl to gadalismy z tym z francji i tak