Wpis z mikrobloga

Jesteś profesjonalnym dziennikarzem, z pensją która wpędziłaby w depresję niejednego wykopowego programistę 25k?
Zapomniałeś języka w gębie? Nie wiesz jakie pytania zadać gościom w czasie debaty covidowej?

Bez obaw, w sukurs przychodzi p. Gozdyra:
- JAK PAN SIĘ ODNIESIE DO TEGO, ŚWIĘTEJ PAMIĘCI, 6-MIESIĘCZNEGO DZIECKA KTÓRE ZMARŁO???
- Ludzie na marszu robili sobie zdjęcia z Komarenką, prawda to? ("...z rybom, tak?")
- Czyli pan chce wolności do zarażania innych?!
- Czy pana udział w sobotnim marszu był elementem kampanii na prezydenta Rzeszowa?
- Czy pan nie upolitycznia COVID?

#koronawirus #mediabezwyboru #konfederacja #braun #polityka
Dutch - Jesteś profesjonalnym dziennikarzem, z pensją która wpędziłaby w depresję nie...
  • 8
@DunningKruger: Kabaret.

A zarazem dramat - w polskim mainstreamie został w tej chwili 1 (słownie: jeden) "wolny" dziennikarz, który nie boi się iść pod prąd, zadawać niewygodnych pytań i regularnie grilluje Niedziele tudzież Panie Hydrolog o Florydę/Kalifornię, Szwecję, niesprawdzone modele, rozmijanie się z prawdą, mylenie podstawowych liczb, badania z UK i Danii, utrudnienie dostępu niecovidowcom do ochrony zdrowia, "2 tygodnie" itp.

Bogdan Rymanowski, bohater na jakiego nie zasłużyliśmy. O
@Dutch: Boże jedyny gdzie my żyjemy. Jestem lewakiem i z Braunem nie zgadzam się pewnie w 999 sprawach na 1000, a Gozdyrę miałem za sensowną dziennikarkę. I jeszcze ten Rozenek ze swoimi ckliwymi argumentami w stylu " a mój lekarz nie je śniadania a pan zaraził dzieci nie nosząc maseczki". Pociesza mnie jedynie fakt, że każda wypowiedź jest rejestrowana i przyszłe pokolenia będą widziały jakimi byliście idiotami wy #!$%@? koroniarze. Tfu