Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaczął ktoś z Was studia po 30 w zupełnie nowej branży lub po prostu dla podniesienia kwalifikacji i znalezienia lepszej pracy? Jestem 32lvl i chce się wyrwać z pracy która ani nie daje mi rozwoju ani nie daje mi dobrych pieniędzy (kuriera here). Zastanawiam się na politechniką bo nie mam żadnych zobowiązań. Tylko to co mnie martwi to fakt, że skończę i dla pracodawcy będę za stary.
Podajcie proszę jakieś tipy gdzie szukać już dzisiaj pracy z ang B2 plus excel lub w jakim kierunku zdobyć nowe kwalifikacje.
#praca #korpo #korposwiat #pracbaza #studbaza #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605874c22f2b84000aacc705
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mam 35 lat. Inżyniera z informatyki zrobiłem zaraz po maturze. Na magisterkę (elektronika i telekomunikacja) poszedłem w wieku 31 lat. IT zajmuje się zawodowo od 12 lat. W ubiegłym roku zacząłem studia prawnicze (jednolite magisterskie). Nie zamierzam zmieniać zawodu jako takiego, ale chcę rozbudować swoje kompetencje. Jeśli uda mi się zahaczyć w jakiejś kancelarii na mały part-time to jeszcze lepiej. Za te 5 lat możesz mieć szansę na lepszą
  • Odpowiedz
PrzystojnyCielak: Ja zmieniłem w wieku 27 lat. W 2 lata nauczyłem się niemieckiego i zdałem certfikat goethe C1. W wieku 19-26 robiłem najpierw na taśmie a potem na wózkach widłowych. Teraz robię w korpo i klepie jakieś głupoty dla niemca za średnią krajową, ale nie widze tutaj rozwoju. Chyba wyjade pracowac na wózki do niemiec skoro ich język mi tak łatwo wchodzi.

Próbuj miras

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz