Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki i mirabelki, polecacie jakiś szampon do włosów dla faceta?

Teraz używam jakiegoś sayoss i w sumie chyba jest git ale może są lepsze

W ogóle da się zrobić tak, by włos był grubszy? Aktualnie mam dość cienkie włosy i lekki podmuch wiatru rozwala mi całą fryzurę. Mógłbym używać jakiegoś żelu czy spreyu ale nienawidzę tego uczucia w rękach gdy włos jest taki suchy i nieprzyjemny w dotyku, fujka.

W skali makaronu moje włosy to aktualnie nitki i czy dałoby się zrobić z tego spaghetti?

#fryzjer #wlosy #szampon #fryzjerstwo #wlosyboners
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reaamu: na ilość nie narzekam, oststnio u fryzjera babeczka mi zaczęła ciąć dziwnie włosy i powiedziała, że schodzi z objętości cokolwiek to znaczy

A jakaś odżywka czy coś na zwiększenie gęstości włosa?
@Anty_Chryst: Na początek kup sobie glinkę zielona lub rozowa w aptece. To mieszasz z szamponem i nakładasz na skore głowy, trzymasz jakieś 10 minut (ja zazwyczaj stosuje na odżywce, bo myje najpierw odzywka) i spłukać. Powinny być fajnie uniesione, dłużej trzymać świeżość i orzy okazji oczyścisz skore głowy z całego syfu :)
@Anty_Chryst: Ze swoich znalezisk ja używam na objętość odzywki, która jest proteinowa. Do tego delikatny szampon na codzień, taki sayoss jest mocny, wiec on raczej raz w tygodniu. Ciężko tutaj coś powiedzieć, bo nie wiem jak wyglądają Twoje włosy. Ja miałam całe życie grube, później przyszły problemy zdrowotne i od tego czasu nań cienkie. Objętość = by było ich dużo. Może właśnie spróbuj się postarać o nowe włosy? Nie narzekasz na