Wpis z mikrobloga

Chciałem powiedzieć dziewczynie że o niej myśle i spytać jak jej mija wieczór a ona odczytała i odpowiedziała jakby była obrażona. A później tak jak na screenie. Mam przestać juz pisac dzisiaj czy dalej próbować? Bo serio nic zlego nie zrobiłem
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #pytanie
soshiu - Chciałem powiedzieć dziewczynie że o niej myśle i spytać jak jej mija wieczó...

źródło: comment_1616361356FTOuZ0sEl7F9Z5JzIM62N8.jpg

Pobierz
  • 116
daj jej spokój, zmęczona jest w niedzielę wieczór nieróbstwem


a może ujeżdżała właśnie ogiera?

a może z koleżankami w klubie ze striptizem?

a może nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dibhala: a może ty musisz się skontaktować z odpowiednim speckalistą bo masz manię i wszędzie widzisz zdradzające kogoś różowe jeżdżące na bolcu?
@soshiu: Patrząc na twoj niepewny siebie styl komunikacji, to pewnie ja osaczasz. Znamiona typowej osoby, która ciągle chce być, kolokwialnie typ "męczydupy". Jeśli ktoś ci mówi, że nie chce rozmawiać, to daj tej osobie spokój, a nie jeszcze się narzucasz do każdego możliwego elementu życia, zostawiając dosłownie zero przestrzeni dla siebie. Jeśli ktoś mówi "odsun się", to się odsuwasz, a nie napataczasz mocniej i pytasz, co zrobić, żebyś nie musiał się
@soshiu masz powód do lęku a tych dwóch co piszą, żebyś uszanował jej prośbę piszą bzdury. Laska cię zbywa, coś jest z nią nie tak ewidentnie. Nie wiem na jakim etapie związku jesteście, ale ona nie traktuje cię zbyt poważnie.