Wpis z mikrobloga

Ja czasem tak robię jak mam zły humkr i nie chcę zasmucać jego, albo jak jak jestem mocno poddenerwowana i nie chce się pokłócić. W pierwszym przypadku chcę pisać mocno, w drugim wolę się uspokoić ale to godzina, max dwie i sama piszę.
@soshiu
  • Odpowiedz
@soshiu: Serio? xD Jak nic złego nie zrobiłeś, ona nie jest przeciez obrazona tylko ma gorszy dzien i potrzebuje spokoju i przestrzeni - daj jej czas, przeciez Ci powie o co chodzi. Trzeba szanować drugiego człowieka i jego potrzeby
  • Odpowiedz
@soshiu: daj jej spokój, zmęczona jest w niedzielę wieczór nieróbstwem

a może ujeżdżała właśnie ogiera?

a może z koleżankami w klubie ze striptizem?

a może nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@soshiu: można się śmiać że małpa już skacze po innym drzewie ale nie masz czasem tak że nie chcesz z nikim gadać? Ona tak może właśnie ma. Niedziela wieczora i już samopoczucie #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯ nic nie zrobisz.
  • Odpowiedz
Chciałem powiedzieć dziewczynie że o niej myśle i spytać jak jej mija wieczór a ona odczytała i odpowiedziała jakby była obrażona.


@soshiu:
Nauka na przyszłość.

NIE NADINTERPRETUJ!

Powiem więcej. W momencie gdy komunikacja jest tekstowa, nie szukaj bez potrzeby negatywnych emocji.
Ba - powiem więcej.
Warto udawać ze "niedowidzisz" w temacie fochów, obrażania się itp. Zmniejsza to ilość spięć i konfliktów.

oczywisćie nie dotyczy to komunikacji głosowej czy twarzą w twarz.
  • Odpowiedz
ona nie jest przeciez obrazona tylko ma gorszy dzien i potrzebuje spokoju i przestrzeni - daj jej czas, przeciez Ci powie o co chodzi. Trzeba szanować drugiego człowieka i jego potrzeby


@KromkaMistrz: Ja #!$%@? jedyny rozsądny komentarz xD Jaki ten portal jest #!$%@?

Niebieski pisze że miał ciężki dzień: ok pewnie miał ciężki dzień
Różowa pisze że miała ciężki dzień: bolec! zdrada! #!$%@? się! łeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@soshiu: nie masz nic lepszego do roboty w tym czasie? XD znajdz jakas pasje to zdasz sobie sprawe ze dziewczyna tak w 90% telefonow i wiadomosci zawraca gitare tylko
  • Odpowiedz