Wpis z mikrobloga

@telemark: U mnie we wsi radny rozsyłał do seniorów początkiem roku jakieś szurskie brednie, żeby się nie szczepili. Tydzień temu przekręciła się jego matka, na covid właśnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@push3k-pro:

żadna ilość straconych prac nie jest warte tyle ile jest warte choćby jedno życie


1. Jest
2. Nie masz pojęcia, czy uratowałbyś choć jedno życie poprzez niszczenie pozostałych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@telemark: Znałem dwie takie osoby. Jedna dość młoda. W czasie gdy umierały w TVPIS szmata cholecka podniecała się jak wspaniałe pis sobie radzi (polska była w top umieralności), a sam pis był zajęty tym co zawsze. Wałami.
  • Odpowiedz
@Vanni:
1. życie > cokolwiek innego.
2. No na pewno jakby rząd wiedział co robi i np nie otwierał szkół nie było by mniej zakażeń z tego powodu, że nauczyciele pomiędzy sobą nie rozprzestrzeniali choroby, gdzie od nich przy drugiej fali zarazili się niemal wszyscy, których znam, co wtedy chorowali.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Wolność > cokolwiek innego. Życie ludzkie samo w sobie nie ma wartości. A ja dla nieznajomych poświęcać się nie będę w żaden sposób. Mogą sami się chronić, jeśli naprawdę się boją.
  • Odpowiedz
@telemark: niestety, znam :( ale akurat zarażenie covidem w szpitalu i odmówienie ważnej operacji przez covida, którego pacjent złapał w szpitalu.

Nóż się w kieszeni otwiera to mało powiedziane.
  • Odpowiedz
@Vanni: Jeśli uważasz, że kilka tygodni prawidłowego lockdownu (czyt. nie taki jaki zaoferował PiS, bo oni zrobili wszystko na odwrót), jest dla ciebie taką straszną utratą wolności, że cenisz to sobie wyżej niż jakiekolwiek życie to nie dojdziemy do porozumienia. I nie, żadna wolność nie jest ważniejsza niż życie.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Tak, jest straszną utratą wolności. Łamałem obostrzenia od marca zeszłego roku, gdy wszyscy trzęśli portkami i wyzywali mnie kiedy szedłem przejechać się samochodem lub rowerem do lasu. I będę je łamać, a ty czekaj jeszcze 2 tygodnie, "za rok też będą święta" XD
  • Odpowiedz
@telemark: nie znam ani jednej, za to wiem jak teraz ciężko dostać się do lekarza i jak idiotycznie to teraz wygląda. Jak się boisz to siedź w domu nawet kolejne 10 lat, ale daj żyć innym.
  • Odpowiedz
  • 0
@quisquis To siedź w piwnicy do końca życia. Covid nie zniknie cudownie, zostanie z nami do końca życia, wiec musi istnieć jak istniała grypa a my musimy żyć jak żyliśmy.
  • Odpowiedz