Wpis z mikrobloga

Mirki, który z tych banków ma najlepszą apkę: ING, mBank, Alior?
Potrzebuję założyć konto z którego nie będę aktywnie korzystał, dlatego jego prowadzenie musi być 100% darmowe, do tego musi się dać założyć konto online więc biorę pod uwagę tylko trzy powyższe banki.
#banki #bank #konto
  • 10
@revolta: mBank ma w miarę apkę, ale za wszystkie pozostałe akcje bym tego nie wybrał.
Generalnie wszystkie 3 banki mają dopracowane apki, mi najbardziej przypadła ta od Aliora i tam mam główne konto - chociaż najlepsza apka jakiej używałem to i tak była to od T-Mobile Bankowe, wchłonięta właśnie przez Alior.
Potrzebuję założyć konto z którego nie będę aktywnie korzystał, dlatego jego prowadzenie musi być 100% darmowe


@revolta: nie wiem czy znajdziesz takie bo brak opłat uzależniają od comiesięcznych wpływów
@darek-jg: z tego co czytam to właśnie w tych bankach założenie i prowadzenie konta jest darmowe, niezależnie od aktywności
@WatchYourBack: mam podobne odczucia, za dużo afer było z ich udziałem dlatego traktuje ich jako ostateczność. w takim razie chyba spróbuję z tym Aliorem
@fishery: z fintechów mam już revoluta, ale potrzebuję czegoś z lokalnym numerem konta w PLN
@revolta: Wskazana strona to chyba była nieaktualizowana przez dobre kilka lat patrząc po nazwie kont jakie tam opisuje (nie oferowane już hohoho...) a mimo, iż karty nie wspominałeś to musisz brać to pod uwagę ponieważ większość banków uzależniła prowadzenie konta za 0 zł od posiadania czy też aktywności na karcie. Dlatego przywołaliśmy np. konto w ING gdzie faktycznie z tej trójki konto jest za 0 zł ale po tym jak zastrzeżesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZarabiajnaBankach: o to dzięki za info, tam było napisane że ostatnia aktualizacja to luty 2021 i tym się zasugerowałem, rzeczywiście nie sprawdzałem dalej. Sprawdzę też tą waszą stronę, dzięki za cynk!