Wpis z mikrobloga

Wczoraj na Disney+ swoją premierę miał pierwszy odcinek kolejnego po WandaVision serialu MCU. "The Falcon and the Winter Soldier", o którym mogę powiedzieć, że lepiej się chyba zacząć nie dało!

Genialny balans między wyśmienitymi scenami akcji a bardziej kameralnym spojrzeniem na psychikę naszych bohaterów. Przede wszystkim chodzi tu o próby powrotu do normalności po wydarzeniach z Endgame. Choć główny wątek dopiero się zarysowuje, już widać tutaj kontynuację tego, co dobrze znamy z filmów: Winter Solider, czy Civil War. Zanim jednak świat spisków wjedzie na całego... dostajemy zaskakująco dużo przyziemnych wątków z serii okruchów życia.

Nic tylko czekać na kolejne odcinki! Pozytywnie zaskoczeni i niecierpliwie czekający, omawiamy pierwszy epizod. O serialu rozmawiają: Jacek 2.0 a.k.a. Jaca i Patryk.

Miłego Słuchania!

Wersja na Spotify: https://open.spotify.com/episode/0yaEHSbkgSs4i0Bm0VHieb?si=_tsJCWBbRES3W76yEy3j6w

#podcast #marvel #mcu #disneyplus #seriale #leniwiecpisze #leniwapopkultura #leniwypodcast
jaqqu7 - Wczoraj na Disney+ swoją premierę miał pierwszy odcinek kolejnego po WandaVi...
  • 6
  • Odpowiedz
@jaqqu7: trochę głupie że Falcon miał problemy finansowe... aż tak niewdzięczny jest świat za uratowanie go?

No i kapitalne zakończenie z...

  • Odpowiedz
@rbk17: Dla mnie to miało aż za dużo sensu, że ma problemy. Szczególnie po tym, jak sam sobie załatwiałem pożyczkę na mieszkanie xD


  • Odpowiedz
@rbk17: @jaqqu7: tak tylko jeszcze przypomnę, że po Civil War, Sam był uznawany za terrorystę xD i tak było do czasu pstryknięcia. Więc bankowi tak średnio się widzi udzielać pożyczki ex-terroryście, gdzie nie wiadomo co on/rząd może znowu odwalić i Sam znowu by się musiał ukrywać.
  • Odpowiedz